۳ تئاتر از کازرون در میان ۲۲ اثر برتر

به گزارش عصر کازرون و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، هیئت انتخاب متون بخش نمایش‌های کوتاه بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر اسامی ۲۲ متن پذیرفته شده و راه یافته به مرحله بعد را اعلام کرد.

طبق اعلام دبیرخانه بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر هیئت داوران انتخاب متون بخش نمایش‌های کوتاه متشکل از پانته‌آ پناهی‌ها، ایوب آقاخانی و پیام فروتن ۲۲ اثر را برای ارزیابی در مرحله بازبینی، معرفی کردند.

از این آثار نمایش اعظم، به نویسندگی و کارگردانی امیر نصیری از کازرون، بوی حبیب به نویسندگی علیرضا اسدپور و کارگردانی حسام شیخ‌الحکمایی از کازرون، و آممدلی به نویسندگی و کارگردانی علیرضا اسدپور از کازرون توانستند به این جشنواره راه پیدا کنند.

طبق اعلام دبیرخانه و براساس فراخوان منتشر شده، تمامی گروه‌های راه یافته به مرحله بازبینی می‌بایست تا پایان روز یکم شهریور ماه سال جاری آثار خود را در قالب چهار نسخه لوح فشرده تصویری به آدرس دبیرخانه مرکزی واقع در منطقه آزاد اروند ارسال کنند.

براساس برنامه‌ریزی ستاد اجرایی این دوره از جشنواره، تاریخ اعلام شده تمدید نخواهد شد. تنها آثاری به مرحله نهایی جشنواره راه پیدا می‌کنند که ضمن رعایت تمامی مفاد فراخوان، مجوز کتبی نویسنده یا صاحب امتیاز نمایشنامه خود را به دبیرخانه جشنواره تحویل دهند.

بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در چهار بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای، مسابقه نمایش‌های کوتاه، مسابقه نمایشنامه‌نویسی و نمایش‌های میدانی و محیطی به دبیری حمیدرضا آذرنگ آبان ماه سال جاری در منطقه آزاد اروند برگزار خواهد شد

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون