تقدیر از بانوان هندبالیست در سالن تختی کازرون+عکس

به گزارش عصر کازرون،  مراسم تقدیر از بانوان هندبالیست شهرستان کازرون در سالن ٢٠٠٠ نفری این شهر برگزار شد. به نقل از روابط عمومی هیئت هندبال، در این مراسم فرماندار شهرستان کازرون داریوش دهقان، معاون عمرانی و برخی از رؤسای ادارات شهرستان حضور داشتند از بانوان هندبالیست کازرونی که قهرمان مسابقات دسته اول قهرمانی کشور شده و جواز حضور در مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان کشور سال آینده را دریافت نموده اند تقدیر و قدردانی شد .


‎فرماندار کازرون در این مراسم ضمن تقدیر از بانوان بابت حضور فعال در عرصه های ورزشی از پتانسیل بالای ورزش در شهرستان به خصوص رشته هندبال تمجید کرد و اظهار امیدواری کرد بانوان نیز همانند آقایان می توانند در عرصه های کشوری موفقیت های زیادی کسب کنند .
محمدرضا نکویی بخش رییس هیئت هندبال از عوامل برگزاری مسابقات دسته اول کشوری و بازیکنان و کادر فنی تیم با اهدا لوح و هدایایی تشکر و قدردانی کرد.
اسامی بازیکنان و کادرفنی بانوان قهرمان دسته یک کشور :
خدیجه قانع ـ سرمربی
آزاده مزرعه کار ـ مربی
الهام رضازاده ـ سرپرست
بازیکنان تیم به شرح زیر است :
زینب امیدزاده، فاطمه رضازاده، آینازاژدری، شکیلا بهمن نژاد، نگین بشارتی نژاد، سیده ام البنین حسینی، سیده لیلاحسینی، مرضیه اسکندری، روژان رهنما، نرجس گله داری، فاطمه فکوری، فاطمه راد صفت، فاطمه مریدی، فرزانه علیدادی، توران سلمان پور و سمانه طهماسبی

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون