کمبود امکانات اولیه خطوط مخابراتی در روستاهای کازرون

به گزارش عصر کازرون، داریوش دهقان فرماندار کازرون در دیدار با مدیر عامل مخابرات استان فارس با بیان اینکه روستا‌های این شهرستان از امکانات اولیه خطوط مخابراتی و زیرساخت‌های اینترنت پرسرعت بی بهره‌اند، اظهار کرد: با توجه به رشد کشور در بخش ارتباطات و فناوری نیاز است که روستا‌های این شهرستان نیز از امکانات این حوزه بهره‌مند شوند و زیر ساخت‌های مخابراتی شهرستان توسعه یابد.

وی، کمبود تجهیزات مخابراتی و توسعه شبکه تلفن ثابت در قسمت‌های مختلف شهرستان را از عمده‌ترین مشکلات در بخش مخابراتی کازرون دانست و افزود: انتظار داریم مدیر عامل مخابرات فارس به این موضوع به صورت ویژه اهتمام بورزد.

وی درباره ضعیف بودن آنتن دهی تصریح کرد: آنتن دهی تلفن همراه و نقاط کور در بخش جره و بالاده و دشت ارژن به تنگ ابوالحیات و بخش خشت و کنارتخته ضعیف است و بیشتر روستا‌های این بخش‌ها بدون آنتن‌دهی هستند و این یکی از معضلات این مناطق و از مطالبات مردم این بخش‌ها به شمار می‌رود.

فرشید ایزدی مدیر عامل مخابرات استان فارس نیز در این دیدار گفت: برای بررسی مشکلات مطرح شده بازدید میدانی خواهیم داشت و در این راستا تمام تلاش خود را برای رفع این مشکلات به کار خواهیم بست.

مطالب مرتبط
نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون