کلنگ زنی ۴ پروژه آبرسانی روستایی در کازرون

به گزارش عصر کازرون، مدیرعامل آبفای روستایی فارس صبح امروز در آیین کلنگ‌زنی پروژه‌های آبرسانی روستایی در کازرون با اشاره به شرایط خشکسالی چند سال اخیر اظهارداشت: این خشک‌سالی‌ها تمام نقاط استان در بر گرفته است.

 علی بوستانی به بارش‌های مناسب در سال جاری اشاره کرد و گفت: امسال نسبت به سال گذشته شرایط به نسبت بهتری داریم اما در مقایسه با بلند مدت همچنان با بحران مواجه هستیم.

وی ادامه داد: طرح جامع آب شرب روستاهای کازرون برای سال سوم انجام شده است.

بوستانی با بیان اینکه سدنرگسی در رویکرد بلندمدت این طرح دیده شده است افزود: براساس این طرح تمام پروژه‌ها و روستاهای شهرستان کازرون اولویت بندی شده است.

 وی رویکرد اجرای طرح‌ها را مدیریت مصرف و حفظ منابع آب موجود عنوان کرد و گفت: این افق کوتاه مدت و بلندمدت در سطح استان و شهرستان کازرون است.

مدیرعامل آبفای روستایی فارس تاکید کرد: اگر مدیریت مصرف را در سرلوحه کار خود نداشته و آب موجود برای باغات استفاده شود با مشکل مواجه می‌شویم.

داریوش دهقان فرماندار شهرستان کازرون نیز در این آیین گفت: چهار پروژه آبرسانی به مناطق روستایی شهرستان کازرون شامل حفر، تجهیز و راه‌اندازی چهار حلقه چاه آب، خط انتقال حدود ۴۲کیلومتر و شبکه‌گذاری به طول حدود ۴۲ کیلومتر، بهسازی و استانداردسازی انشعابات آب روستایی با اعتباری بالغ‌بر ۲۰میلیارد تومان کلنگ‌زنی می‌شود.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون