کشف بیش از ۳۰۰۰ عدد مواد محترقه در کازرون

به گزارش عصر کازرون، سرهنگ محمد عبادی‌نژاد  اظهار داشت: پلیس با اشراف اطلاعاتی از فعالیت یک متهم فرصت طلب و سود جو، ۳ هزار و ۲۶۸ عدد مواد محترقه خطرناک کشف کرد.

وی با اشاره به اینکه این مواد محترقه بمبی در یک واحد صنفی ذخیره و به فروش می‌رسید، افزود: واحد مذکور با دستور مراجع قضایی پلمپ، متهم دستگیرو روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون با تاکید بر اینکه پلیس به هیج وجه مخالف شادی شب چهارشنبه آخر سال نیست، از خانواده‌ها خواست به خاطر جلوگیری از اتفاقات تلخ و جبران ناپذیر، مراقب نحوه شادی کردن فرزندان خود باشند.

وی با اشاره به اقدامات پیشگیرانه و بازدارنده پلیس در راستای حفظ امنیت و آرامش شهروندان اعلام کرد: به استناد ماده ۶۱۸ قانون مجازات اسلامی، هرگونه تولید، توزیع و فروش مواد محترقه جرم بوده و با متخلفان در این زمینه بر اساس مفاد مندرج در این قانون برخورد می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون با تاکید بر لزوم مشارکت مردم در تامین امنیت جامعه، تصریح کرد: به منظور پیشگیری از بروز هرگونه حوادث ناگوار، شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف و موارد مشکوک در زمینه توزیع مواد محترقه، مراتب را به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون