کشف بیش از ۴۳ کیلوگرم ماده مخدر تریاک در کازرون

ماموران انتظامی شهرستان کازرون با توقیف و بازرسی یک خودروی سمند در این شهرستان ۴۳ کیلو و ۵۰۰ گرم ماده مخدر تریاک کشف و ضبط کردند.

به گزارش عصر کازرون، سرهنگ محمد عبادی‌نژاد فرمانده انتظامی شهرستان کازرون روز پنجشنبه با تشریح جزئیات عملیات کشف مواد مخدر گفت: در ادامه عملیات مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و یگان امداد این شهرستان حین گشت زنی در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه خودروی سواری سمند که در حال تردد بود مشکوک و بلافاصله برای متوقف کردن آن اقدام کردند.

این مقام انتظامی، بیان داشت: راننده به محض مشاهده مأموران اقدام به فرار کرد که مأموران به تعقیب خودرو پرداخته و سرانجام خودرو متوقف شد.

سرهنگ عبادی‌نژاد از کشف مقدار ۴۳ کیلو ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک در بازرسی از این خودرو خبر داد و اظهار داشت: در این رابطه یک نفر دستگیر و به جرم حمل مواد مخدر با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی گردید.

رئیس پلیس شهرستان کازرون در پایان با بیان اینکه مقصد این مقدار مواد مخدر شیراز بود خاطر نشان کرد: مأموران این فرماندهی با هوشیاری و اشرافیت بالای خود مسیرهای خاکی و صعب العبور را نیز برای قاچاقچیان و سوداگران مرگ ناامن کردند.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون