عصر کازرون : شهرستان کازرون در بحث تأمین تأسیسات برای عزیزان معلول، عقب افتاده است
دوشنبه, ۲۹ مرداد

امام جمعه موقت کازرون:
تاريخ انتشار: ۲۵ تیر ۹۵
[print-me target="#single"]

حجت‌الاسلام صحرایی بابیان اینکه در تأمین اجتماعی، در بخش درمان، نیاز از آنچه که ارائه می‌شود بیشتر است گفت: هرچند قرار بود بیمارستان امام علی (ع) زیر پوشش تأمین اجتماعی قرار گیرد اما این کار صورت نگرفته و…

به گزارش سرویس فرهنگ عصر کازرون، حجت‌الاسلام محمود صحرایی در خطبه‌های نماز جمعه امروز این شهر با اشاره به ۲۳ تیرماه سالروز توافق هسته‌ای اظهار داشت: یک سال از این توافق گذشته که شاید در صورت انجام تعهدات طرف‌های مقابل ایران دستاوردهایی می‌داشت اما امروز شاهدیم که به این تعهدات عمل نشد.

امام‌جمعه موقت کازرون با اشاره به بیانیه ریاست جمهوری آمریکا که در آن اوباما توافق صورت گرفته را زمینه‌ساز به عقب راندن برنامه هسته‌ای و بالا بردن امنیت آمریکا و جهان توصیف کرده بود افزود: اوباما با ریاکاری دستاوردهای خود را توضیح داد و به‌دروغ ادعا می‌کند که ایالات‌متحده آمریکا و شرکای ما در مذاکرات به‌کل تعهدات برجامی خود در زمینه برداشتن تحریم‌های هسته‌ای عمل کرده‌ایم.

صحرایی گفت: در ادامه بیانیه اوبا دشمنی خود را پنهان نکرد و اعلام کرد که اختلاف جدی با ایران به بهانه‌هایی مانند موشک و حمایت از تروریسم و یا حقوق بشر داریم و این در حالی بوده که آمریکا خود با داشتن ۲۵ درصد از زندانیان جهان از بزرگ‌ترین ناقضان حقوق بشر است.

وی یکی از بزرگ‌ترین محاسن برجام را متوجه شدن همگان به عدم تعهد طرف‌های مقابل نسبت به امضای خود دانست و افزود: امروزه کسانی که حامی برجام بودند با اگر و مشروط سخن می‌گویند و طرف مقابل به تعهدات خود عمل نکرده است.

امام‌جمعه موقت کازرون با اشاره به روز بهزیستی و تأمین اجتماعی اظهار داشت: بهزیستی یکی از اداره‌های پرتلاش برای رفع محدودیت و محرومیت معلولان و خدمات‌رسانی به اقشار ویژه جامه است.

صحرایی با تشکر از مسؤولان و خیران بهزیستی گفت: شهرستان ما در بحث کمک‌های مردمی به بهزیستی و تأمین تأسیسات برای عزیزان معلول نسبت به بقیه شهرستان‌ها عقب افتاده است.

امام‌جمعه موقت کازرون تعداد نوزادان معلول در سطح این شهرستان به دلیل اینکه آموزش‌های لازم در این زمینه داده نشده است را بسیار دانست و تأکید کرد: افراد باید تحت آموزش قرار گیرند.

صحرایی بابیان اینکه در تأمین اجتماعی در بخش درمان نیاز ازآنچه که ارائه می‌شود بیشتر است گفت: هرچند قرار بود بیمارستان امام علی (ع) زیر پوشش تأمین اجتماعی قرار گیرد اما این کار صورت نگرفته و کلینیک تخصصی و توسعه درمانی نیاز این شهرستان است که بالغ‌بر ۳۰۰ هزار نفر جمعیت دارد./خبرگزاری فارس

 
ديدگاه هاي کاربران

پاسخ

ديدگاه شما:

آخرین عناوین

تصادف مرگ بار در محور برازجان _ کنارتخته

حضور جوان کازرونی در نشست تجاری ایران – گرجستان+عکس

هشدار،کودکان را در معرض این دود قرار ندهید!

انتشار بلندترین شعر معاصر ایران

تکمیل زیرساخت های گردشگری درمحور جهانی ساسانی فارس

برگشت مرغ صادراتی از کشورهای عربی، شایعه یا واقعیت؟

چگونه عطر خانگی درست کنیم؟

۱۱ دمنوش گیاهی آرامبخش را بشناسید

کلاس هایی که معلم ندارند

نایب قهرمانی پهلوانک های کازرونی در فارس+عکس

احتکار میلیاردی کالاهای اساسی در کازرون

یک کشته در محور ابوالحیات – قائمیه

اهدای عضو به ۶ نفر حیات دوباه بخشید

فارس میزبان جشنواره تابستانه کتاب

بانوی کازرونی قهرمان مسابقه دوچرخه‌سواری فارس

مرجع نظارت بر عملکرد پزشکان در مطب ها کیست؟

آیا اجرای قانون حمایت از کودکان بنیان خانواده را تضعیف می‌کند؟

باورهای غلط در خصوص گرمازدگی و خنک کردن خود

مردم به ریال حقوق می‌گیرند اما به دلار خرج می‌کنند

برخورد پراید و پژو حادثه آفرید