در مراسم تجلیل از مدارس برتر مسابقات حوزه پرورشی آموزش و پرورش کازرون مطرح شد:

کار تربیتی نباید تنها به مربیان پرورشی محدود شود!

به گزارش سرویس فرهنگ عصرکازرون؛ طی مراسمی با حضور مدیر و معاونان آموزش و پرورش کازرون از مدیران و مربیان پرورشی و تربیت بدنی مدارس مقام آور در مسابقات حوزه معاونت پرورشی و تربیت بدنی تجلیل به عمل آمد.

حکمت ورع، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش این شهر، در حاشیه برگزاری این مراسم با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره سبک زندگی، اظهار داشت: جایگاه و نقش امور تربیتی در فرهنگ سازی و عملیاتی شدن سبک زندگی اسلامی در کشور بسیار با اهمیت است.

ورع از مدیران و مربیان پرورشی خواست تا با تعامل و همیاری سایر پرسنل آموزشگاه ، مسائل فرهنگی و اعتقادی را به دانش آموزان، آموزش دهند و گفت: کار تربیتی نباید تنها به مربیان پرورشی محدود شود بلکه تمامی پرسنل آموزشگاه باید نقش تربیتی داشته باشند.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کازرون ادامه داد: هدف آموزش و پرورش در امور تربیتی، نخبه پروری نیست بلکه یک حرکت اجتماعی است و ما باید برای یکایک دانش آموزان برنامه ریزی داشته باشیم.

وی از مدیران و مربیان پرورشی خواست تا زمینه های جذب دانش آموزان در تشکل های دانش آموزی مانند بسیج، هلال احمر و …  را فراهم سازند و دانش آموزان را در امور اجرایی مدرسه ( اجرای مراسم آغازین و مناسبت های ملی و مذهبی ) بیش تر از قبل مشارکت دهند .

ورع هدف از برگزاری این مراسم را قدردانی از زحمات و تلاش های مدیران و مربیانی که در مسابقات حوزه معاونت پرورشی و تربیت بدنی عملکرد موفق و شایان توجهی داشته اند عنوان کرد.

گفتنی است آموزش و پرورش کازرون طی سه سال اخیر حائز مقام های برتر استانی و کشوری قابل توجهی در مسابقات حوزه معاونت پرورشی و تربیت بدنی گردیده است و امسال نیز برای چهارمین سال پیاپی مقام نخست مسابقات ورزشی دانش آموزان استان به آموزش و پرورش کازرون تعلق گرفته است.

در پایان این مراسم همراه با ضیافت افطار و اهدای لوح تقدیر از مدیران و مربیان پرورشی و تربیت بدنی چهل و پنج مدرسه مقام آور آموزش و پرورش کازرون تجلیل به عمل آمد.

modiran bartar parvareshi kazeroon (2)

منبع: روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کازرون

مطالب مرتبط
نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون