چون ارز مبادله ای نداریم به مسابقات آسیایی نمی رویم

به گزارش عصر کازرون، محمدرضا نکویی‌‌بخش با بیان اینکه به‌دلیل مسئله تأمین ارز برای تیم‌های ورزشی احتمالاً تیم هندبال کازرون در بازی‌های آسیایی حاضر نمی‌شود، اظهار داشت: چون ارز مبادله‌ای به تیم‌های ورزشی تعلق نمی‌گیرد امکان حضور در این بازی‌ها را نداریم.

رئیس هیئت هندبال کازرون با ابراز اینکه وضعیت تیم هندبال نیروی زمینی ارتش کازرون خوب است و تمرینات این تیم انجام شده است، افزود: این تیم برای بازی روز جمعه که نخستین هفته لیگ برتر هندبال آقایان است در آمادگی کامل به‌سر می‌برد و برای کسب پیروزی به میدان خواهد رفت.

وی با اعلام اینکه تیم هندبال نیروی زمینی ارتش کازرون ساعت ۱۷ روز جمعه در دیداری خارج از خانه به مصاف تیم فراز بام دهدشت خواهد رفت، خاطرنشان کرد: هرچند ورزش قابل پیش‌بینی نیست اما هدف ما قهرمانی در لیگ برتر هندبال است و امیدواریم با برد در بازی نخست، شروع خوبی داشته باشیم.

نکویی‌بخش با بیان اینکه بخشی از بازیکنان تیم کسانی هستند که دوران سربازی خود را می‌گذرانند و بخش دیگر بازیکنان، بومی شهرستان هستند و کنار اینها چند بازیکن کمکی نیز جذب  تیم شده است، عنوان کرد: در مجموع ۵۰ درصد بازیکنان  این فصل بومی و ۵۰ درصد غیربومی هستند.

منبع: تسنیم

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون