چند جابجایی مهم در دانشگاه آزاد کازرون

به گزارش گروه دانشگاه عصرکازرون؛ آئین تودیع و معارفه معاونین آموزشی و علوم پزشکی واحد کازرون با حضور هیات رئیسه، جمعی از استادان و کارکنان در سالن کنفرانس دانشگاه برگزار شد.
نباید با نگاه تند و غیر منصفانه عملکرد و خدمات مطلوب مدیران را تخریب کرد
دکتر سعید خاتم ساز رییس واحد کازرون هدف از تغییر و جابجایی در سیستم را اصلاح مجموعه و سرعت بخشیدن به ساختارها و بخش های اداری ذکر کرد و اظهار کرد: نباید با نگاه تند و غیر منصفانه عملکرد و خدمات مطلوب مدیران را تخریب کرد و این از گناهان کبیره است که با تهمت و دروغ افراد را تخریب نمائیم.
رئیس واحد کازرون گفت: امروز در جامعه بدون مدرک و دلیل بر علیه فرد یا افراد اقدام به شایعه پراکنی شبنامه نویسی می کنند و این فرهنگ غلط متاسفانه در حال گسترش است و باید تلاش کنیم آن را تغییر دهیم زیرا دیدگاه منفی در سیستم موجب کند شدن انرژی و توانمندی مدیران و مسئولان می شود.
خاتم ساز گفت: دکتر مختاری که مدت ۵سال سکان معاونت آموزشی واحد را بعهده داشته است، از ابتدا تاکنون دارای مسئولیت های مختلفی در دانشگاه از جمله طی دو دوره مسئولیت حوزه معاونت آموزشی، معاونت پژوهشی و عضویت در شوراهای مختلف واحد بوده است که در مجموع حاصل عملکرد وی دست آوردهای خوبی بوده است و همین جا از زحمات خالصانه وی در این چند سال تقدیر و تشکر می کنم.
رئیس واحد کازرون افزود: دکتر مختاری بعنوان معاونت جدید حوزه علوم پزشکی واحد کازرون معرفی می گردد و این پست در واحد کازرون به تازگی ایجاد شده است اما با وجود تمام  چالش ها و مشکلات خاصی که در این حوزه  وجود دارد شجاعانه و خالصانه مانند گذشته این مسئولیت را قبول کرده، امیدواریم باکمک نیروهای توانمند دانشگاه و مدیریت وی شاهد پیشرفت خوبی در این حوزه باشیم .
خاتم ساز در ادامه اظهارکرد: دکتر عبداله نظری که فردی شایسته و لایق و با تعهد است به سمت معاون آموزشی معرفی می گردد و امیدواریم با همکاری کارکنان حوزه آموزش و حمایت هیات رئیسه بتواند در اهداف سازمانی و مسئولیت جدید موفق باشد.
daneshgah azad kazeroon- mokhtari.nazari (1) daneshgah azad kazeroon- mokhtari.nazari (2)
در ادامه رئیس واحد کازرون در جلسه تودیع و معارفه معاونین آموزشی و علوم پزشکی واحد از جابجایی و تغییر ۳ مدیر میانی دانشگاه خبر داد.
وی از خدمات علیرضا زادافشار و حیدر احمدیان مدیران قبلی امور اداری و امور دانشجویی تجلیل نمود و زادافشار را به سمت مدیر اموردانشجویی و محمدرضا یزدانی از کانون قرآن و عترت را به سمت مدیر اداری دانشگاه معرفی نمود.
سپس دکتر مختاری معاون جدید علوم پزشکی واحد کازرون از حسن اعتماد ریاست واحد تشکر کرد و گفت: با توکل به خداوند و با بهره گیری از توان همکاران هیات علمی و کارکنان حوزه پزشکی بتوانیم بیشتر از قبل در جهت ارتقاء و تقویت حوزه بالینی و علوم  پایه بخش پزشکی تلاش کنیم.
در ادامه دکتر نظری معاون جدید آموزشی با بیان اینکه این مسئولیت را با توکل به خداوند و نظر به همکاری دوستان در حوزه آموزشی شروع می کنم از تلاش و زحمات معاونان قبلی این حوزه که از ابتدای دانشگاه تاکنون بستر لازم را در حوزه آموزشی ایجاد کرده اند تشکر کرد و گفت: اولویت اول کاری گسترش آموزش است و اولویت دوم اجرای طرح چابک سازی در سطوح آموزش است که با کمترین نیرو بیشترین خدمات را ارائه دهیم.
منبع: روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی کازرون
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون