چتر مهربانی بر سر کودکان سرطانی کازرون

به گزارش عصر کازرون، بنیاد چتر خوشبختی شهرستان کازرون با برگزاری بازارچه ای با عنوان ‘مهربونی’ و برپایی جشن، درآمد حاصل از این ۲ برنامه را برای درمان کودکان سرطانی این شهرستان اختصاص داد

.مسئول بنیاد چتر خوشبختی بیان داشت: این ۲ برنامه با همکاری و مشارکت خیران و هنرمندان شهرستان کازرون شامگاه دوشنبه در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار و با استقبال خوب مردم مواجه شد.

فرزاد روانبد افزود: در این مراسم، کالاهایی که از سوی مردم نیک اندیش در بازارچه مهربونی عرضه شده بود با هدف کمک به هزینه درمان کودکان سرطانی این شهرستان با نرخ های بالاتر از ارزش واقعی آنها به فروش رسید.

وی بیان کرد: مهدی رجب زاده، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال که خود زاده کازرون است و به عنوان سفیر این بنیاد در امور خیر هم فعالیت دارد، از میهمانان ویژه این مراسم بود و اظهار امیدواری کرد با کمک خود بتواند به سلامت این کودکان کمک کند.

روانبد ادامه داد: این بنیاد ۱۵۰کودک کازرونی مبتلا به سرطان را زیر پوشش دارد که تا کنون سه کودک با عنایت خداوند و همت مردم نوعدوست کازرون به بهبودی کامل رسیده اند و دو باره امید به زندگی پیدا کردند.

به گفته وی، درآمد حاصل از برپایی ۲ برنامه یاد شده برای درمان کودکان مبتلا به سرطان شهرستان کازرون هزینه می شود.

 

ایرنا

 

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون