پیگیری مطالبات شهرستان در سفر دو روزه فرماندار به پایتخت+عکس

 به گزارش عصر کازرون،داریوش دهقان فرماندار شهرستان کازرون طی سفر دو روزه خود به تهران و دیدار با مسئولین خواستار تسریع در اجرای پروژهای نیمه تمام در شهرستان شد.

  داریوش دهقان فرماندار شهرستان طی سفر دو روزه اخیر خود به تهران با حاج رسولیها مشاور وزارت نیرو و مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران دیدار نمود .

این دیدار پیرو دیدارهای قبلی در راستای تامین بودجه و افزایش سرعت در روند عملیات اجرایی پروژه سد نرگسی و تسریع در مطالعه سد چروم صورت پذیرفت .

ایشان در ادامه با مطاعی معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای پیرامون سهمیه قیر جهت روکش آسفالت راههای روستاهای تابعه شهرستان دیدار و مذاکره نمود.

فرماندار شهرستان کازرون در ادامه دیدار ها در تهران در خصوص ارتقای زیرساخت های درمانی شهرستان کازرون با ملک زاده معاون وزیر بهداشت دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار داریوش دهقان فرماندار شهرستان با اشاره به اهمیت بیمارستان ۲۰۶ تختخوابی شهر کازرون و همچنین بیمارستان ده تختخوابی شهر بالاده خواستار تسریع  در احداث آنان شد .

رفع کمبود امکانات بیمارستان ولیعصر (عج) کازرون از دیگر موارد مطرح شده در این دیدار بود.

داریوش دهقان در ادامه با محمد رودباری مدیرکل دفتر نگهداری راه‌های روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور دیدار کرد .

در این دیدار نماینده عالی دولت در شهرستان خواستار همکاری بیشتر در صدور مجوزها و شروع به روکش آسفالت ۳۰ کیلومتر از راههای روستایی شهرستان کازرون شد.

 

 

 

 

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون