پیکر شهید حمزه کرمی در کنار همرزمانش آرام گرفت

به گزارش عصر کازرون، پیکر مطهر شهید حمزه کرمی از شهدای دفاع مقدس که بعد از ۳۰ سال بتازگی در عملیات تفحص، شناسایی شد و به وطن بازگشت، پس از تشییع در کازرون در کنار همرزمان شهیدش آرام گرفت.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کازرون در آیین تشییع پیکر پاک این شهید گرانقدر که عصر دوشنبه برگزار شد، اظهار داشت: شهید کرمی خردادماه سال ۶۷ در منطقه شلمچه در تک دشمن به فیض شهادت نائل آمد و در عملیات تفحص که بتازگی صورت گرفت، شناسایی شد و پیکر مطهرش به کشور بازگشت.

احد رضا زاده افزود: این شهید گرانقدر از عشایر غیور و زاده یکی از روستاهای بخش جره و بالاده این شهرستان بود و به همین سبب قبل از برپایی مراسم تشییع، پیکر مطهر او به زادگاهش منتقل شد و پس از برگزاری آیین وداع مردم این بخش با این رزمنده سلحشور مجددا به شهر کازرون انتقال یافت.

در ادامه این آیین، پیکر این رزمنده شهید دفاع مقدس با حضور جمعی از مسئولان بر دستان مردم و خانواده های شهدای شهرستان کازرون از چهار راه انقلاب این شهر تا گلزار امامزاده سید محمد نور بخش تشیع و پس از اقامه نماز بر پیکر پاک این شهید که به امامت حجت الاسلام محمد خرسند امام جمعه کازرون برگزار شد، در کنار دیگر همرزمان شهیدش به خاک سپرده شد.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون