اثری از مجتبی راوش :

“پچپچه های هامون روی یک خط ممتد” به ششمین جشنواره کشوری تئاتر دفاع مقدس راه یافت

 به گزارش خبرگزاری عصر کازرون به نقل از تسنیم ؛ خلیل بردباریان اظهار کرد: ششمین جشنواره تئاتر استانی دفاع مقدس همزمان با هفته دفاع مقدس در روزهای سوم تا پنجم مهر در داراب فارس برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس رأی هیئت داوران نمایش های، «آسایشگاه» از مهدی صادقی (لار)، «آذر» از امیر صادقی (اقلید)، «عکس مادر» از احسان درانی ن‍ژاد (داراب)، «پچپچه های هامون روی یک خط ممتد» از مجتبی راوش (کازرون)، «کوارتت پر» از حامد قائدی (داراب)، «محاصره» از فاطمه رضایی (فسا)، «چریکه آفتاب» از محمود عاشوریان (بوانات) و «آهسته صدایم کن» از محمد طاهری (مرودشت) به مرحله نهایی جشنواره راه یافتند.

بردباریان اضافه کرد: نمایش های «لالایی از هور» از محمدحسین محمدی و «قصه شبنمی که چشم می بست و آغوش می گشود» از فرهاد دهقان، آثاری است که از شیراز به این جشنواره راه یافته است.

مدیر اجرایی ششمین جشنواره تئاتر دفاع مقدس استان فارس خاطرنشان کرد: شهرستان شیراز و داراب هر کدام با دو اثر در این جشنواره حضوری فعال دارند.

وی افزود: محمدعلی سیستانی، بدرالسادات کبیری و خلیل بردباریان کار بازبینی و بازخوانی متن نمایشی را بر عهده داشتند.

مدیر اجرایی این جشنواره بیان کرد: ششمین جشنواره تئاتر استانی دفاع مقدس همزمان با هفته دفاع مقدس در روزهای سوم تا پنجم مهر برگزار می شود.

برچسب ها : ،

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون