پرداخت وام کارگشایی به نیازمندان فارس

به گزارش عصر کازرون، محمد بذرافشان مدیرکل کمیته امداد فارس امروز، ۲۱ آذرماه در جلسه شورای اداری کازرون که با حضور فتاح، رئیس کمیته امداد کشور برگزار شد به ارائه گزارشی از فعالیت‌های این اداره‌کل پرداخت و گفت: قریب ۲۰ میلیارد تومان در حوزه کارگشایی به مددجویان نیازمند و حتی نیازمندانی که مددجو نبوده‌اند، پرداخت شده است و صف جهیزیه و وام کارگشایی به صفر رسیده است.

وی با بیان اینکه در حوزه اشتغال مددجویان در فارس یک انقلاب شکل گرفته است، افزود: در شهرستان کازرون قریب به ۱۲ میلیارد تومان در حوزه اشتغال هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس این نکته را یادآور شد که این استان بین استان‌های بزرگ کشور استان اول در جذب اعتبارات اشتغال بوده است.

بذرافشان در ادامه سخنان خود گفت: در راستای نگاه تحولی برای خدمت‌رسانی مطلوب‌تر و کاهش فاصله زمانی خدمت، چهار اداره کمیته امداد در این شهرستان راه‌اندازی شده که یک در اداره کازرون و سه اداره دیگر در بخش خشت، کنارتخته و قائمیه از جمله آنها است.

وی با بیان اینکه این چهار اداره به صورت مستقل زیر نظر اداره‌کل استان مشغول به فعالیت هستند، افزود: این اقدام برای تسهیل در کار مددجویان انجام شده است.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون