ویژگی های داوطلبان حوزه انتخابیه کازرون و کوهچنار

 به گزارش عصر کازرون، فرماندار کازرون در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در مرحله ثبت‌نام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کازرون و کوهچنار، ۶۰ داوطلب، ثبت‌نام خود را نهایی کردند.

➖ داریوش دهقان گفت: از میان داوطلبان، ۵۵مرد و۵زن نام نویسی کرده اند یعنی؛ ٩٢درصد متقاضیان را آقایان و ۸درصد را بانوان تشکیل می‌دهند. 

➖ وی در رابطه با مدارج دانشگاهی داوطلبان گفت: ۷ نفر با مدرک مقطع دکتری، ۵٢نفر با مدرک کارشناسی ارشد، و یک نفر نیز با مدرک معادل حوزوی شرکت نموده است.

➖ فرماندار کازرون افزود: در بین داوطلبان، دو نفر سابقه نمایندگی مجلس را داشته است  و ١٨نفر نیز سابقه داوطلبی در انتخابات مجلس در ادوار گذشته را در کارنامه خود دارند.

➖ دهقان گفت: از میان داوطلبان نیز، ١١نفر قبلا در انتخابات شورای اسلامی شرکت کرده‌اند.

➖ وی اضافه کرد: ۵نفر از داوطلبان از میان جوانان ٣٠تا ٣۴ساله،١٣نفر از میان جوانان با بازه سنی ٣۵تا ٣٩ سال و ١٠نفر نیز با سنین ۴٠تا۴۴سال بوده‌اند.

➖ دهقان گفت: ١۴نفر از داوطلبان نیز سنین انها بین ۴۵تا۴٩ و ١٨نفر نیز بالاتر از ۵٠سال دارند.

➖ وی با ابراز خوشحالی از وجود تعداد قابل توجهی از جوانان در صحنه انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه جوانان به این باور رسیده‌اند که میتوانند در مجلس و در راس امور قرار بگیرند، از دیگر نشانه‌های بلوغ سیاسی و اجتماعی است.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون