واگذاری هشت هکتار زمین در ناحیه صنعتی چنارشاهیجان

به گزارش عصر کازرون، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان فارس گفت: هشت هکتار زمین در ناحیه صنعتی چنارشاهیجان از توابع شهرستان کازرون واگذار شده و با توجه به استقبال خوبی که در این زمینه صورت گرفته در پی اجرای طرح توسعه در این ناحیه صنعتی هستیم.

روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس در گزارش  خود به نقل از احد فتوحی در بازدید از روند عملیات اجرایی طرح های عمرانی در ناحیه صنعتی چنار شاهیجان کازرون کازرون، افزود: با اعمال مشوق های ویژه سرمایه گذاری، بخش عمده ای از اراضی این ناحیه صنعتی به سرمایه گذاران واگذار شده و هم اینک کار توسعه و تکمیل زیرساخت ها در این مکان در حال اجراست.


وی گفت: پرداخت پنج درصد از بهای زمین به صورت نقدی و پرداخت باقی مانده آن در قالب اقساط ۴۲ماهه از جمله این مشوق هاست.
فتوحی بیان داشت: با واگذاری زمین در این ناحیه صنعتی، تا کنون ۱۹سرمایه گذار برای دریافت زمین مبادرت به انعقاد قرارداد کرده اند و ۱۰سرمایه گذار دیگر درخواست های خود را در این مورد ارایه داده اند که در دست بررسی است.
وی ادامه داد: برای حمایت هر چه بیشتر از متقاضیان و ترغیب آنها به سرمایه گذاری، قیمت حق انتفاع و واگذاری اراضی در این ناحیه صنعتی در پایین‌ترین سطح تعیین شده و سرمایه گذاران در آن از مزایای مناطق کم برخوردار بهره مند می شوند.
فتوحی، در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: هم اینک عملیات اجرایی جاده دسترسی به ناحیه صنعتی چنار شاهیجان کازرون به طول یک کیلومتر و با اعتباری بیش از یک میلیارد و ۱۳۰میلیون ریال در حال انجام است و تا ۲ ماه آینده به بهره برداری می رسد.
او افزود: همچنین تا کنون طرح هایی نظیر، شبکه داخلی برق، خط انتقال موقت برق، حفر و تجهیز خط انتقال چاه آب، زیرسازی این ناحیه صنعتی اجرا شده و طرح شبکه داخلی آب آن با اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال تا ۲ ماه آتی به بهره برداری خواهد رسید.
وی، هدف از ایجاد شهرک صنعتی چنار شاهیجان کازرون را فراهم کردن زیرساخت مناسب برای استقرار واحدهای صنعتی و توسعه و اشتغال در این منطقه اعلام کرد و بیان کرد: این ناحیه صنعتی با توجه به استقرار آن در امتداد محور غرب استان فارس به خوزستان از موقعیت مناسبی برای سرمایه گذاری برخوردار است.
به گفته فتوحی، ناحیه صنعتی چنارشاهیجان کازرون با ۲۰ هکتار مساحت از ظرفیت اشتغالزایی برای ۳۵۰ نفر برخوردار است.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون