هندبال کازرون آسیایی شد

به گزارش عصر کازرون، رییس فدراسیون هندبال در گفتگویی زنده در صفحه اینستاگرامی خود تکلیف لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور را مشخص کرد و سه تیم برتر این فصل را اعلام نمود.

علیرضا پاکدل رییس فدراسیون هندبال گفت: با توجه به مذاکرات و صحبت‌های انجام شده با مدیران عامل باشگاه‌ها و کارشناسان، تیم مس کرمان به عنوان قهرمان شناخته شده و تیم‌های نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و ذوب آهن اصفهان به ترتیب دوم و سوم شدند.

علیرضا پاکدل رییس فدراسیون اعلام کرد که امسال هیچ تیمی از لیگ برتر به لیگ دسته اول سقوط نخواهد کرد و تیم‌های پرسپولیس بهبهان، کیمیا کاشت کردستان، مشهد و قم فصل آینده می‌توانند در لیگ برتر حاضر شوند.

تیم‌های مس کرمان و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با کسب عنوان قهرمانی و نائب قهرمانی، جواز حضور در فصل آینده جام باشگاه‌های آسیا را به دست آوردند.
این فصل از لیگ برتر هندبال در حالی به پایان رسید که رقابت تیم‌ها در مرحله دوم تیم‌ها و پایان هفته سیزدهم برگزار شده بود و تیم‌های مس کرمان و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون در مکان‌های اول و دوم قرار داشتند، اما با شیوع ویروس کرونا، ادامه بازی‌ها لغو شد.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون