همایش دوچرخه سوارن کازرونی در روز هوای پاک+عکس

به گزارش عصر کازرون، عصر ۲۹ دی ماه ۱۳۹۷ در گرامیداشت روز هوای پاک خیابان های شهر کازرون مملو از دوچرخه سوار شدند.

به دعوت هیئت دوچرخه سواری و کمیته دوچرخه سواری هیئت ورزش های همگانی شهرستان کازرون و در پاسداشت زحمات تلاشگران محیط زیست و به منظور ارتقاء فرهنگ دوچرخه سواری و حفظ آب و خاک و زمین پاک و دوری جستن از ترافیک و آلودگی های ناشی از آن امروز شهروندان کازرونی با شور و شوق در همایش شرکت کردند.
پس از تجمع در محل استادیوم شهدا اداره ورزش و جوانان، مسیرهای شهری از قبل پیش بینی شده را رکاب زده و پس از یک ساعت رکابزنی وارد شهرداری شدند و مورد استقبال شهردار پرتلاش، اعضای شورای اسلامی و پرسنل زحمت کش شهرداری قرار گرفتند.
در ادامه مراسم قرعه کشی و اهدا جوایز به همشهریان با حضور شهردار، اعضای شورای شهر، رییس اداره ورزش و جوانان، رییس آموزش و پرورش و رییس هیئت ورزش های همگانی انجام گرفت. از طرف هیئت دوچرخه سواری دو عدد تندیس، به پاس زحمات بی دریغ شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در جهت ترویج فرهنگ دوچرخه سواری تقدیم گردید. همچنین و خواست گردید تا انشاءالله بزودی زود شاهد احداث لاین های دوچرخه سواری در سطح شهر باشیم.
در حاشیه برگزاری همایش دوچرخه سواری گرامیداشت روز هوای پاک از سه نفر از نوجوانان دوچرخه سوار به طور ویژه قدردانی شد. باقری شهردار شهر کازرون با اهدا لوح تقدیر و جوایز از نوجوانان، خانم دنیا زالی شرکت کننده در انتخابی المپیاد دوچرخه سواری شیراز، علی رزمجو قلایی راه یافته به مسابقات المپیاد دوچرخه سواری کشوری در مشهد و فاطمه عباسی دوچرخه سوار حرکات نمایشی تقدیر کردند.
گفتنی است به همین مناسبت دانش آموزان رشته نقاشی هنرستان امام رضا با تابلوهایی از محیط زیست، فرهنگ دوچرخه سواری و … نقاشی کردند.
نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون