نفت و گاز گچساران میزبان هندبال کازرون خواهد بود

به گزارش عصر کازرون، در چارچوب هفته هفتم  از سی و یکمین دوره لیگ برتر هندبال مردان کشور با ۴ دیدار در روزهای پنج شنبه و جمعه در شهرستان ها پیگیری می شود.

 براساس این گزارش، از هفته هفتم لیگ برتر آقایان  روز پنج شنبه ۸ آذرماه  با ۲ دیدار آغاز می شود.
گفتنی است، تیم هندبال آقایان نفت و گاز گچساران  در این دیدار میزبان نیروی زمینی کازرون است و  همچنین تیم هندبال مردان هیات نجف آباد و فولاد مبارکه سپاهان در این روز  به مصاف هم خواهند رفت.

دیدار دو تیم هندبال نفت و گاز گچساران  و نیروی زمینی کازرون در  روز پنج شنبه ۸ آذر ماه  راس ساعت ۱۶  به میزبانی گچساران در مجموعه ورزشی پدخندق برگزار می‌شود.
در ادامه این گزارش، دیگر نماینده استان کهگیلویه وبویراحمد در لیگ برتر هندبال آقایان تیم فرازبام خائیز دهدشت روز جمعه ۹ آذر ماه میزبان  زاگراس اسلام آباد و دیگر تیم های لیگ برتری هندبال آقایان تیم های ذوب آهن  اصفهان و سربداران سبزوار رو در روی یکدیگر قرارمی گیرند.

 به گزارش فارس، تیم هندبال آقایان نفت و گاز گچساران  در لیگ برتری هندبال تا کنون با انجام ۶ بازی و با کسب ۳ امتیاز در رده ۵ جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

 لازم به ذکر است، تیم هندبال آقایان نفت و گاز گچسارن در هفته ششم در مقابل سربداران سبزوار با کسب نتیجه تساوی، در هفته پنجم این رقابت ها  در مقابل مس کرمان با کسب نتیجه ۳۵ بر۳۲ مغلوب ، در هفته چهارم در مقابل تیم هم استان یخود فرار بام خائیز دهدشت با کسب نتیجه  ۳۲ بر۲۸  شکست و در هفته سوم نیز که  میزبان تیم هیات نجف آباد بود در این دیدار توانست در خانه با نتیجه ۲۷ بر ۲۶ هیات هندبال نجف آباد را مغلوب خود کند.

همچنین در هفته دوم در مقابل فولاد مبارکه سپاهان  با نتیجه ۲۴ بر ۱۸ شکست  و در هفته نخست این رقابت ها نیز در مقابل  زاگرس اسلام آباد غرب با کسب نتیجه ۲۵ بر ۲۰ مغلوب حریف در خانه شد.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون