نایب قهرمانی تیم هندبال نونهالان کازرون در استان فارس+عکس

به گزارش عصر کازرون وبه نقل از هیئت هندبال ، تیم هندبال دختران نونهالان کازرون الف(شهید شاملی) نایب قهرمان مسابقات هندبال نونهالان استان فارس شد. مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور خانواده شهید خرسند، رییس اداره ورزش و جوانان، سرپرست هیئت هندبال استان، اعضای شورای اسلامی شهرکازرون، جمعی از اعضای هیئت، پیشکسوتان هندبال و ورزشکاران صبح جمعه ۲۱ تیر در سالن تختی کازرون برگزار شد.

مسابقات قهرمانی هندبال نونهالان دختر استان فارس از تاریخ ۱۹ تا ۲۱ تیر ۱۳۹۸ با حضور پنج تیم به میزبانی شهرستان کازرون برگزار شد. در این مسابقات تیم کازرون نایب قهرمان و تیم چمران لارستان و فیروزآباد الف به ترتیب مقام اول و سوم این رقابت ها را کسب نمودند.

گفتنی است قبل از اهداء احکام و مدال، راحله نامداری مسوول ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان با بیان اینکه عفاف و حجاب از جایگاه قرآنی برخوردار است گفت: در قرآن کریم به مردان و زنان به رعایت عفاف و حجاب تأکید شده است. حجاب تجلی زیبایی های معنوی زن است. این همزمانی دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب و برگزاری مسابقات قهرمانی استان در دو رده سنی جوانان و نونهالان دختر گرامی می داریم. همچنین به سه نفر از بازیکنان که بهترین رعایت حجاب را داشتندو به کوچکترین بازیکن نیز جوایزی اهداء شد.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون