مردم شهرستان کازرون، دِین خود را به اسلام وانقلاب ادا کرده اند

به گزارش عصر کازرون، امام جمعه کازرون با اشاره به اظهارات محسن رضایی فرمانده پیشین سپاه درباره عملیات کربلای ۴ و واکنش های گسترده به آن گفت: در روزهای اخیر به شهدای این عملیات جفا شد.

حجت الاسلام محمد خرسند شامگاه پنجشنبه در آیین گرامیداشت یک هزار و ۳۰۰ شهید دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم شهرستان کازرون افزود: شهدا در نبرد با دشمن هیچگاه به دنبال نتیجه نبودند، چه کربلای ۴ که نتیجه آن شکست بود و چه کربلای ۵ که پیروز شدیم، همه عملیات ها از افتخارات دفاع مقدس است و نباید فرماندهان را مذمت یا شماتت کنیم.
وی در ادامه دلاوری های شهدا و صبر خانواده آنها را ستود و افزود: برگزاری یادواره سالیانه عملیات های کربلای ۴ و ۵ که مردم این منطقه طی آنها ۱۸۸ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کردند افتخاری برای مردم این دیار محسوب می شود.
امام جمعه کازرون گفت: از دیرباز مردم این شهرستان، دین خود را به اسلام وانقلاب اسلامی ادا کرده، یک هزار و ۳۰۰ تقدیم انقلاب نموده اند و امروز بیش از هر زمان دیگر به بزرگداشت شهدا نیازمندیم.
خرسند اظهار داشت: مردم این دیار در مراسم های بزرگداشت شهدا حضور پرشوری دارند و اگر سر مساله ای دلخوری داشته باشند به حساب اسلام، انقلاب و نظام نمی گذارند و وفادار به انقلاب هستند.
در این آیین که حضور جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد، یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم شهرستان کازرون گرامی داشته شد.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون