محور کازرون- والاشهر- فراشبند به بزرگراه تبدیل می شود

به گزارش عصر کازرون، فیروز تکاور گفت: طول این محور ۴۵ کیلومتر می باشد که ۲۵ کیلومتر آن قبلا بهسازی و تبدیل به راه اصلی شده است  و ما بقی به صورت بزرگراه چهارخطه در برنامه کاری سال جاری این اداره کل قرار گرفته است که ۵ کیلومتر آن در دست اقدام و ۱۵ کیلومتر باقی مانده تا دوماه آینده به مناقصه گذاشته خواهد شد و عملیات اجرایی آن شروع می شود.

مدیر کل راه و شهرسازی فارس اشاره کرد: دو دستگاه پل بزرگ بر روی رودخانه والاشهر و رودخانه جره در دست مطالعه است که در مرحله پایانی مطالعه قرار دارد و برای اجرا به زودی به مناقصه گذاشته خواهد شد.

تکاور در خصوص اهمیت محور کازرون – والاشهر– جره – فراشبند اذعان داشت: محور محور کازرون-  والاشهر- فراشبند به لحاظ اینکه محور ارتباطی غرب استان به جاده عسلویه می باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی تصریح کرد: طول کل مسیر ۱۰۵ کیلومتر است که بهسازی کل مسیر در برنامه اجرایی اداره کل راه و شهرسازی قرار دارد که اولویت برنامه حد فاصل کازرون به والاشهر  به طول ۴۵ کیلومتر و احداث پلهای جدید بالاده و جره نیز در اولویت امسال است.

مدیر کل راه و شهرسازی فارس خاطر نشان ساخت: مابقی مسیر در برنامه مطالعه قرار دارد که به تناسب تامین منابع مالی اجرای آن در برنامه اجرایی  سال آینده قرار خواهد گرفت.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون