لزوم تسریع در اجرای عملیات گازرسانی به روستاهای کازرون

به گزارش عصر کازرون، داریوش دهقان فرماندار شهرستان در ادامه سفرهای استانی خود و در راستای پیگیری مشکلات حوزه گازرسانی شهرستان کازرون برای چندمین بار با حسینی مدیر عامل گاز استان فارس دیدار کرد.

 

در این دیدار فرماندار شهرستان کازرون با تاکید بر ضرورت خدمت رسانی به روستائیان اظهار داشت : بارها درباره جایگاه روستاها و نقش آنها در بحث اشتغال و تولید مطرح شده ولی نیاز است از بحث شعار خارج شویم و بررسی مشکلات آنها را به صورت عملیاتی در دستور کار قرار دهیم.

 

وی با اشاره به رویکرد دولت در توسعه روستاها گفت : امید است زمستان امسال مردم مناطق روستاهای دوردانه، بورنجان ، دوسیران ، کنده ای و منطقه فامور بخش جره بالاده از نعمت گاز برخوردار شوند.

 

وی ضمن تقدیر از شرکت گاز استان و شهرستان خواستار تسریع در اجرای عملیات گازرسانی در روستاهای شهرستان شد.

فرماندار شهرستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای خدمات رسانی به مناطق محروم از سوی دولت تدبیر و امید اظهار داشت : با توجه به اینکه دولت تدبیر و امید خدمات رسانی به مناطق محروم و کم توسعه یافته را در اولویت کاری خود قرار داده امیدواریم که با تلاش و جدیت شرکت گاز استان شاهد گازرسانی به تمام نقاط روستایی شهرستان باشیم.

حسینی مدیرعامل شرکت گاز استان فارس استمرار گازرسانی به مناطق روستایی شهرستان کازرون را اولویت اصلی این شرکت دانست و تاکید کرد: به واسطه حساسیت و اهمیت استمرار گاز طبیعی، سه مولفه سرعت، دقت و صحت سرلوحه فعالیت کارکنان این شرکت به منظور تامین به موقع گاز مشترکان است.

 

حسینی مدیرعامل شرکت گاز استان فارس در ادامه اذعان داشت: باعنایت به اینکه درصدور مجوز ها و روند گازرسانی به روستاهای دوردانه ، بورنجان ، دوسیران ، کنده ای منطقه فامور بخش جره بالاده مشکلاتی وجود دارد بنابراین ضرورت دارد ضمن حمایتهای فرمانداری شهرستان، سایر دستگاهها مرتبط نیز نهایت همکاری را با این شرکت بعمل آورده تا وقفه ای در روند گازرسانی به این روستاها بوجود نیاید.

 

از دیگر موارد مطرح شده در این دیدار احداث ایستگاه گاز در منطقه ویژه کازرون بود.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون