قصد ورود به انتخابات ندارم

به گزارش عصر کازرون، داریوش دهقان اظهارداشت: وقتی به کازرون آمدم شهرستان دچار مشکلاتی بود که از اول انقلاب تا آن زمان چنین بحرانی را به خود ندیده بود.

وی در مورد شایعه کاندیدا شدنش در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی گفت: کدام آدم عاقلی در این برهه فرماندار کازرون می‌شود که بعد بخواهد نامزد نمایندگی مجلس شود؟ اگر بخواهم کاندیدا شوم آیا نباید سراغ آدم‌هایی که رای دارند بروم؟ و من سراغ چه کسی رفتم؟

وی ادامه داد: من قصد آمدن به کازرون را نداشتم اما گفتند باید بروی و مشکل را برطرف کنی؛ پس تکلیف خود دانستم و آمدم در صورتی که مردم کوار و نماینده آنها صددرصد مخالف آمدنم بودند.

 فرماندار شهرستان کازرون گفت:  اگر در اتاق را ببندم و بنشینم که فایده ندارد و با سرزدن به بخش‌ها و روستاهای شهرستان امیدواری را در مردم ایجاد می‌کنیم.

دهقان با بیان اینکه دولت پول ندارد، مردم هم پول ندارند حداقل ما می‌توانیم برویم مردم را ببینیم تصریح کرد: یکی از دلایل که مردم کازرون به خیابان آمدند نا امیدی بود اما ما آمدیم مسائل و مشکلات را پیگیری کردیم.

وی با اشاره به دیدارهای خود با خانواده شهدا و جانباران گفت: اگر از آسمان سنگ هم ببارد من از سیاست دیدار با خانواده شهدا دست برنمی‌دارم چون یقین دارم این کار درست است.

 

منبع: فارس

 

مطالب مرتبط
نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون