فرماندار کازرون: هیچ‌کس حق ندارد بسیج و سپاه را حزبی کند

به گزارش عصر کازرون، فرماندار شهرستان کازرون گفت: حرکت احمقانه اما خیلی زیرکانه دشمن درمورد سپاه با هدف برخورد با خود سپاه نیست بلکه آنها اهداف بلندتری از جمله مقابله با اسلام ناب محمدی دارند.  هیچ‌کس حق ندارد بسیج و سپاه را حزبی کند.

داریوش دهقان به همراه روسای ادارات شهرستان کازرون با حضور در محل ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون روز پاسدار را به پاسداران و کارکنان سپاه تبریک گفتند.

داریوش دهقان فرماندار کازرون در این دیدار اظهار داشت: هرنهادی که پسوند جمهوری اسلامی ایران دارد، محدود به مرزهای کشور می‌شود.برخی نهاد‌ها انقلابی اند و این نهادها هیچ مرزی ندارند بلکه هرکجا انقلاب اسلامی هدفی داشته باشد باید بروند آنجا. هرکجا اهداف و حتی خود انقلاب در خطر بیفتد باید سپاه حضور یابد و از آرمان‌های انقلاب دفاع کند.

وی گفت: حرکت احمقانه اما خیلی زیرکانه دشمن درمورد سپاه با هدف برخورد با خود سپاه نیست بلکه آنها اهداف بلندتری از جمله مقابله با اسلام ناب محمدی دارند و چون تشیع با پرچمداری انقلاب اسلامی و و راهبری ولی فقیه این اسلام واقعی را پیش می‌برند، می‌خواهند بازوان آن را مورد هدف قرار دهند.

فرماندار کازرون بیان کرد: آنها می‌دانند که برای نابودی اسلام باید تشیع از بین برود و برای از بین بردن تشیع باید ولایت فقیه  را حذف کنن و برای حذف ولایت فقیه باید بسیج و روحانیت را حذف کنن  که البته وحدت و همدلی ملت بزرگ ایران این نقشه دشمن  را نقش برآب  کرد

وی در ادامه گفت: هیچ‌کس حق ندارد بسیج و سپاه را حزبی کند امروز دیدیم نمایندگان ملت با احزاب و شخصیت‌های سیاسی با هرگرایشی از سپاه حمایت کردند همگان دیدیم که تمام شخصیتهای سیاسی با گرایش های سیاسی مختلف وارد میدان شدن واز سپاه دفاع کردن و در واقع دفاع از ارش های انقلاب کردن

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون