فردا سه شنبه، بیستم بهمن؛ وداع با پیکر مطهر شهدای مدافع حرم در کازرون +عکس

به گزارش سرویس فرهنگ عصرکازرون؛ پیکر هفت شهید سرافراز تیپ تکاور امام سجاد علیه السلام کازرون که سه روز قبل در حومه حلب سوریه و در عملیات آزادسازی «نبل» و «الزهرا» به شهادت رسیدند امروز به کشور منتقل شد.

این شهدای والامقام اواخر آذرماه امسال عازم سوریه شدند و در تاریخ ۱۶ بهمن‌ماه در عملیات آزادسازی شهرهای شیعه نشین «نبل» و «الزهرا» در حومه “حلب” به دست تروریست‌های تکفیری‌ به جمع شهدای مدافع حرم پیوستند.

بسیجی شهید محمدکاظم توفیقی و بسیجی شهید محمد مسرور از کازرون، بسیجی شهید سیدفخرالدین تقوی از قائمیه، پاسدار شهید علی جوکار از روستای جروق، پاسدار شهید سجاد دهقان و پاسدار شهید هدایت اله غلامی از نوجین و پاسدار شهید عسکر زمانی از شهر رستم هفت شهیدی هستند که در نبرد با تروریست های تکفیری به شهادت رسیدند.

پیکر مطهر شهدا فردا به کازرون منتقل می‌شود و پیکر شهیدان محمد مسرور، محمدکاظم توفیقی و علی جوکار روز سه شنبه بیستم بهمن ماه، راس ساعت ۱۵ از محل شهدای گمنام کازرون واقع در خیابان قدمگاه تا بهشت زهرا(س) برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش پیکر دیگر شهدا جداگانه در زادگاهشان برگزار خواهد شد.

shohadaye emam sajjad kazeroon2

گفتنی است تاکنون در مجموع ۱۱ نفر از رزمندگان تیپ امام سجاد علیه السلام کازرون در حومه حلب سوریه به شهادت رسیدند که پیش از این نام شهید مهرداد قاجاری، شهید صفدرحیدری، شهید حجت باقری و شهید ابوذر داودی در رسانه ها منتشر شده بود.

 bagheri hojjat1 davoodi aboozar ghajari mehrdad

ghasemi ali

برگرفته از تنویر

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون