بخشدار جره بالاده:

علی رغم کمبود امکانات، ورزش جره بالاده در شهرستان حرف اول را می زند

به گزارش دریافتی عصرکازرون؛ جلسه شورای ورزشی بخش جره بالاده به ریاست سیدمجتبی علوی بخشدار و با حضور عباس حسین پور رییس سازمان ورزش و جوانان شهرستان کازرون، زحمتکش نماینده ورزش بخش و اعضا شوراهها و دهیاران این بخش در محل بخشداری جره بالاده برگزار گردید.

مهندس علوی بخشدار جره بالاده در این جلسه ضمن خیرمقدم به میهمانان و حضار در جلسه ضمن تبریک هفته دولت و تشریح خدمات و فعالیتهای انجام شده فرصت و عمر خدمت را کوتاه دانست و از دهیاران خواست که قدردان این فرصت اندک باشند و نهایت تلاش خود را برای خدمت به اهالی و عمران و ابادی روستاههای خود انجام دهند.

وی یکی از وظایف دهیاران را فراهم اوردن امکانات و وسایل ورزشی و استعداد یابی جوانان ورزشکار روستا و معرفی به سازمان ورزش و جوانان جهت پرورش این استعدادها دانست و از دهیاران خواست که نهایت سعی و تلاش خود را در این رابطه به عمل اورند.

علوی جوانان ورزشکار روستایی را ورزشکاران کم توقع دانست که با کمترین امکانات و وسایل ورزشی و در زمینهای خاکی به ورزش ادامه میدهند و با عین حال به خاطر عشق و علاقه به ورزش بیشترین موفقیتها را کسب مینمایند و از ریاست اداره تربیت بدنی خواست این حداقل امکانات را با همکاری دهیاران برای این جوانان فراهم نمایند.

بخشدار جره و بالاده با اشاره به موفقیتهای ورزشکاران این بخش در سطح شهرستان، استان و کشور و بعضا عضویت در تیمهای ملی و اعزامی به مسابقات اسیایی و بین المللی افزود: رشته های والیبال و فوتبال از جمله رشته های پرطرفدار در این بخش می باشد که تیمهای این بخش همواره حرف اول را در سطح شهرستان میزند، در ورزشهای انفرادی نیز ورزشکاران این بخش در ورزشهای رزمی حرفهای زیادی برای گفتن دارند که نمونه ان قهرمانی کشوری و بین المللی و عضویت در تیمهای ملی میباشد.

در این جلسه همچنین مهندس حسین پور رییس سازمان ورزش و جوانان شهرستان نیز با تبریک هفته دولت به تشریح فعالیتهای خود در دوران اندک ریاست بر اداره تربیت بدنی شهرستان پرداخت و افزود: در این مدت بیشترین دغدغه خاطر من پرداختن به ورزش و امکانات ورزشی و مشکلات جوانان در بخشهای شهرستان و خصوصا بخشهای کمتر بر خوردار بوده است و در همین راستا با تشکیل جلسات مختلف در بخشها به توزیع اقلام ورزشی مانند توپ و تور و لباسهای ورزشی دربخشها اقدام نموده ایم و در همین راستا ازتیمهای ورزشی بخشها که دارای عناوین شهرستانی استانی و کشوری می باشند حمایت ویژه می نماییم. استعداد یابی جوانان ورزشکار شهرستان و شناسایی و پرورش این ورزشکاران از جمله دیگر فعالیتهای عنوان شده توسط رییس سازمان تربیت بدنی شهرستان عنوان شد.

حسین پور همچنین با اشاره به کمبود بودجه و امکانات و وسایل ورزشی به اقدامات انجام شده جهت حل این مشکل از جمله چندین جلسه با مدیر کل و معاونین سازمان ورزش و جوانان استان و نیز درخواست کمک و حمایت از خیرین ورزشی در سطح شهرستان و استان اشاره کرد و گفت: توانسته ایم از این طریق ضمن جذب بودجه مقادیر زیادی وسابل و اقلام ورزشی خریداری نموده و در اختیار ورزشکاران و باشگاههای فعال ورزشی شهرستان قرار دهیم.

در ادامه جلسه رییس اداره ورزش و جوانان ضمن پاسخ به سوالات دهیاران نسبت به توزیع اقلام ورزشی اختصاص یافته به بخش جره بالاده به دهیاران اقدام نمود.

در پایان جلسه لوح تقدیری به پاس زحمات عباس حسین پور از طرف مهندس علوی بخشدار جره بالاده به ایشان اهدا شد.

varzesh jereh baladeh - varzeshjavanan (1) varzesh jereh baladeh - varzeshjavanan (2)

منبع: روابط عمومی بخشداری جره بالاده

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون