ظرفیت‌سازی برای افزایش استقرار واحدهای صنعتی در کازرون

به گزارش عصر کازرون، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از مصوبه اصلاح رده بندی استقرار واحد‌های صنعتی و تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی کازرون در هیات وزیران خبر داد و گفت: با اصلاحیه انجام شده، ظرفیت استقرار گروه بیشتری از واحد‌های تولیدی و صنعتی در این منطقه ویژه اقتصادی فراهم شده است.


احد فتوحی در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی کازرون گفت: با پیگیری‌های انجام شده ، گرایش منطقه ویژه اقتصادی کازرون از “صنایع تبدیلی کشاورزی” به “صنعتی با اولویت صنایع تبدیلی – کشاورزی” تغییر یافت که این موضوع بستر مناسبی برای استقرار صنایع دیگر را نیز فراهم می‌کند.


وی افزود: هم‌اینک زیرساخت‌های اولیه نظیر برق، شبکه توزیع آب، شبکه فاضلاب، خیابان کشی، معابر، آسفالت برخی معابر، تصفیه‌خانه فاضلاب و فنس‌کشی با هزینه‌ای افزون بر ۷۰ میلیارد ریال در این منطقه انجام شده است.


مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به در نظرگرفتن اعتبار برای تکمیل زیرساخت‌ها و ساخت انبار‌ها و ساختمان گمرک در بودجه امسال این منطقه ویژه اقتصادی گفت: امیدواریم با تخصیص اعتبارات و استقرار گمرک، فعالیت منطقه ویژه اقتصادی کازرون تا پایان سال وارد مرحله اجرایی شود.


فتوحی گفت: منطقه ویژه اقتصادی کازرون در زمینی به مساحت ۷۳ هکتار راه‌اندازی می‌شود که ۵۰ هکتار از آن صنعتی است و این میزان نیز قابل افزایش است.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون