بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاههای کازرون؛

شماره معکوس را برای نابودی اسرائیل آغاز کرده ایم

basij dan 70به گزارش گروه دانشگاه عصر کازرون؛ بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کازرون به مناسبت روز قدس بیانیه صادر و ضمن دعوت مردم و دانشگاهیان در روز قدس ، ضمن اشاره به سخن تاریخی مقام معظم رهبری در ابتدای بیانیه آورده است: شماره معکوس را برای نابودی اسرائیل اغاز کرده ایم که بیشتر از دو دهه دیگر به طول نخواهد کشید. گرچه هژمونی این رژیم سالهاست که تحلیل رفته است و از او صدایی عوعو خفیفی نمی شنویم.

در ادامه بیانیه آمده است: اسرائیل به منزله ولد حرام زاده استکبار در منطقه  است و مانند خوک وحشی با کثافت کاری زندگی می کنند. یکی از این کثافت کاری های او غصب سرزمین پاک و مقدس فلسطین است یکی از کارهای او آدم کشی است آنهم نه فقط مردم فلسطین بلکه بشریت که بوسیله بیوتروریسم بشریت را تحدید می کند و از بین می برد، چرا که تفکر نژاد پرستانه صهیونیسم نمی خواهد بشریتی بجز خودشان بر روی کره زمین فرصت حیات و زندگی داشته باشند. بدین منظور نیز دولتش یک دولت تروریستی است.

این بیانیه می افزاید: روز قدس ، روز جغرافیایی خاص نیست بلکه روز دفاع از مظلوم و برائت از ظالم است . روز معرفی اسلام ناب محمدی است در مقابل اسلام های خود ساخته آمریکایی. روز دفاع بشریت از زندگی سالم و پاکی است که اسرائیل آنرا ناپاک و ناسالم کرده است.

در پایان بیانیه ضمن تاکید مجدد بر حضور کلیه اقشار بویژه دانشجویان و دانشگاهیان آمده است: ما دانشجویان دانشگاه های شهرستان کازرون با حضور با صلابت خویش در راهپیمایی روز قدس با آرمانهای انقلاب اسلامی جهانی مان تجدید میثاق می کنیم و مشت محک بر دهان استکبار جهانی خواهیم کوبید.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون