سهم کازرون از بارش باران

به گزارش عصر کازرون، دهملایی مدیرکل هواشناسی استان فارس با اشاره به میزان بارش باران از بعد از ظهر ۱۰ فرودین تا امشب، اظهار کرد: اردکان با ۶۴ و ۷ دهم، اقلید با ۶۳ و ۸ دهم و شهرک گلستان با ۴۶ و ۶ دهم میلی متر بیشترین میزان بارندگی را داشته اند.

وی ادامه داد: در فیروزآباد ۳۸ و ۲ دهم، درودزن ۳۷ و ۶ دهم، بوانات ۲۸ و ۶ دهم، زرقان ۲۶ و ۷ دهم، نورآباد ممسنی ۲۳ و ۶ دهم، شیراز ۲۳ و ۷ دهم، فراشبند ۲۰ و ۲ دهم، تخت جمشید ۱۹ و یک دهم، صفاشهر ۱۷ و ۸ دهم و کازرون ۱۷ و ۲ دهم میلی متر باران باریده است.

مدیرکل هواشناسی استان فارس تصریح کرد: در خفر ۱۶، ارسنجان ۱۵ و یک دهم، قیروکارزین ۱۴ و ۶ دهم، سروستان ۱۴، فسا ۱۳، استهبان ۱۲ و ۴ دهم، ایزدخواست ۱۱ و یک دهم، لار ۱۰ و ۳ دهم، نی ریز ۹ و ۸ دهم، جهرم ۹ و ۶ دهم، آباده ۷ و ۶ دهم، خنج ۶ و ۲ دهم، لامرد ۵، داراب ۴ و ۸ دهم، زرین دشت ۳ و ۵ دهم و فورگ ۲ و ۸ دهم میلی متر باران به ثبت رسیده است.

دهملایی اضافه کرد: در اردکان ۸۹۱ و ۳ دهم، نورآباد ممسنی ۶۵۸ و ۵ دهم، شهرک گلستان ۶۲۳ و ۲ دهم میلی متر بیشترین میزان بارندگی در سال زارعی را تاکنون به خود اختصاص داده اند.

وی با بیان اینکه این سامانه بارشی از بعد از ظهر ۱۰ فروردین وارد استان شده و تا فردا در استان پابرجا است، افزود: سامانه بارشی جدیدی نیز در روز چهارشنبه ۱۴ فروردین وارد استان می‌شود و تا ۱۷ فروردین در استان پایدار است.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون