ورود به سایت | ثبت نام
چهارشنبه, ۴ بهمن

رئیس دانشگاه آزاد کازرون:
تاريخ انتشار: ۳۰ تیر ۹۵ کد مطلب: 26147

خاتم ساز از توسعه و ارتقای سطح کیفی و کمی آموزش دانشجویان علوم پزشکی خبر داد/ دانشجویان علوم پزشکی در آینده با جان انسان‌ها سرکار دارند…

به گزارش گروه دانشگاه عصر کازرون؛ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون بر لزوم هماهنگی همه فعالیت‌ها در حوزه معاونت علوم پزشکی این واحد تاکید کرد و از توسعه و ارتقای سطح کیفی وکمی آموزش دانشجویان علوم پزشکی خبر داد.

 دکتر سعید خاتم ساز با بیان اینکه حوزه علوم پزشکی از اهمیت خاصی در جامعه برخوردار است، گفت: «دانشجویان علوم پزشکی در آینده با جان انسان‌ها سرکار دارند و به همین منظور باید برای بالا بردن سطح کمی و کیفی آموزشی آنها دقت و تلاش بیشتری صورت گیرد.»

خاتم ساز افزود: «حوزه علوم پزشکی واحد کازرون دارای پتانسیل و امکانات خوبی از جمله داشتن بیمارستان آموزشی ۹۶ تختخوابی امام علی (ع)، حضور استادان توانمند و متخصص و در راس این حوزه دکتر مختاری که به لحاظ علمی دارای رتبه استادتمامی و نیز تجربه مدیریتی زیادی به ویژه در حوزه‌های معاونت آموزش و پژوهشی سابقه چندین ساله‌ای در کارنامه خود دارد، امید است با بهره گیری از قابلیت‌های موجود شاهد توسعه و پیشرفت‌های خوبی در دانشکده علوم پزشکی کازرون باشیم.»

وی با توجه به رشته‌های موجود در دانشکده پزشکی واحد کازرون گفت: «اکنون رشته پزشکی در مقطع دکتری با بیش از سی سال فعالیت در این واحد و رشته‌های مامایی، پرستاری، علوم آزمایشگاهی و بهداشت عمومی در مقاطع کار‌شناسی دایر و از طریق برگزاری آزمون سراسری جذب دانشجو می‌کند.»

رئیس واحد کازرون در همین راستا با ارسال نامه‌ای به کارکنان و اعضای هیأت علمی این حوزه خواهان هماهنگی و همکاری بیشتر با دکتر مختاری معاون حوزه علوم پزشکی واحد شده و تأکید کرده است که همه فعالیت‌ها باید از طریق معاونت حوزه صورت گیرد.

 منبع:  خبرگزاری آنا۱ نظر ارسال شده است.

 1. ناشناس گفت:

  Thumb up 0 Thumb down 0

  بنام خدا
  انحلال دانشگاه پیام نور خشت خوشحالی یا ناراحتی ؟
  چندی پیش خبری را به صورت غیر رسمی مبنی بر انحلال دانشگاه پیام نور خشت خواندم وبعد از آن پیامی را از سوی مسوول مستعفی آن که از افرادی زیادی از جمله بخشدار ،امام جمعه ،شورای شهر ،نماینده پیشین مجلس وده ها نفر دیگر تشکر وحلالیت طلبیده بود را دیدم.
  این خبر من را بسیار شگفت زده کرد پیش خودم گفتم مگه میشه یک شبه یک دانشگاه را منحل کرد،پس کارکنان این دانشگاه،ساختمان ها آزمایشگاه ها وکارگاه ها ،وسایر امکانات این دانشگاه ودر نهایت دانشجویان این دانشگاه را چه می شود وذهن به هزار جارفت گفتم شاید یک تسویه حساب سیاسی باشه مثلا نماینده فعلی می خواد از قبلی انتقام بگیره یا این دولت از دولت قبلی .ولی باز هم برام خیلی عجیب بود که انحلال دانشگاه کاری سختی وعواقب بسیار بدی خواهد داشت.واین درگیری ذهنی منووادار کرد که برای پاسخ به سوال های ذهنی خودم یه کمی تحقیق کنم.که نتایج تحقیقی که از برخی دوستان دانشگاه پیام نور کازرون کردم بسیار ناراحت کننده ودر مواردی هم خنده دار بود البته بیشتر به تصورات خودم خندیدم.چون همیشه می گفتم ………….. اگه برای شهرستان کاری نکرد حداقل برای خشتی ها خدمات زیادی انجام داد از جمله اینکه تاسیس دانشگاه برای شهر کوچکی مثل خشت کار شاق وقابل تحسینی است اما بین تصور ی که من وخیلی از شما از دانشگاه داریم وآن چیزی که به نام دانشگاه پیام نور خشت وجود دارد بسیار متفاوت ودر مواردی خنده داراست.
  این واحد دانشگاهی حدودا ۵ الی ۶ سال پیش تاسیس شده واز همان زمان یک آقای را به نام ………..که از اهالی خشت که هیچ رابطه استخدامی نه با دانشگاه پیام نور ونه هیچ دستگاه دولتی ندارد را به عنوان مسوول راه اندازی منصوب کردند که تاکنون که این واحد منحل شد نیز با همان عنوان مسوول راه اندازی با حقوق ماهیانه ۵۰۰تا ۶۰۰ هزار تومان این واحد را با کمک یک خانم که آنهم بیچاره با همین شرایط وبدون استخدام ،این واحدرا اداره می کردند.جالبتر اینکه واحد دانشگاهی هیچ ساختمان حتی در حد یک متر ویک اتاق هم از خودش ندارد ودر شیفت بعد از ظهر یک مدرسه آموزش پرورش آن هم با درگیری زیاد وبا وساطت اما جمعه مستقر بود.
  در صورت جلسه ای که در آن اموال این به اصطلاح دانشگاه از سوی آقای ……….. به دکتر جعفری سرپرست دانشگاه تحویل داده شده توجه کنید آدم نمی دونه به این فریب کاری مسوولین بخنده ویاگریه کنه دقت کنید این اموال یک دانشگاه است با این همه سروصدا وشانتاژ:
  ۱٫یک دستگاه پراید-(متعلق به هیات موسس)
  ۲٫۲(دو)عدد میز اداری چوبی.
  ۳٫۲ عدد صندلی اداری
  ۳٫۴ عددصندلی چوبی (معمولی)
  ۲٫۵ عدد فایل فلزی کشویی
  ۲٫۶ عدد کازیو اداری
  ۲٫۷ عددکامپیوتر (کامل شامل مانیتور ،کیس ،موس)
  ۸- یک دستکاه فاکس
  ۹-یک دستگاه اسکنر
  ۱۰-دو دستگاه گوشی تلفن
  ۱۱٫یک دستگاه ساعت دیواری
  تعجب نکنید مسلما هیچ کس نمی تونه باور کنه این کل اموال یک دانشگاه هست .من وقتی بعضی جاها می شنیدم که دانشگاه خشت یا برخی نشریات می خوندم رییس دانشگاه خشت واقعا هیچ وقت فکر نمی کردم چنیین جیزی باشد.
  دانشگاهی که هیچ جا ومکانی ندارد وشایدقیمت کل اموال آن به ۲۰ ملیون هم نرسد،چگونه می توان بر آن نام دانشگاه گذاشت.دانشگاهی که مجموعا ۷۳ نفردانشجو آن هم به اسم دانشگاه پیام نور خشت قبول شده اند وعملا در مراکز دیگر تحصیل می کنند.آیا واحد ی که حتی یک نفر پرسنل استخدام شده ندارد وحتی مسوول آن نیز هیچ رابطه استخدامی ندارد .چگونه می توان نام دانشگاه برآن گذاشت؟
  به اعتقاد شما این خیانت نیست وفریبکاری در حق مردم بیچاره خشت در درجه اول ومردم کازرون در درجه بعدی نیست؟
  وبرای من جالبه که مسوول این واحد باصطلاح دانشگاهی جناب آقای …………. که در پیام خداحافظی خودشون که در صدها جا منشر شده از این همه افراد مختلف به چه دلیل وبه خاطر چه خدماتی تشکر کردند؟واینکه خودشان با چه رویی ووبا چه دستاوردی اینقدر ریاکارانه وبا عنوان رییس دانشگاه پیام نور خشت (که هیچ وقت نه چنین دانشگاهی ونه چنین سمتی وجودخارجی داشته)پیام خداحافظی وتشکر با این وسعت منشر می کنند؟ایشان که خودشان را رییس می دانند درحالی که ایشان با عنوان مسوول راه اندازی آن هم با فشار ………… منصوب شدن. بر چه کسانی ریاست کردند وچه چیزی را اداره می کردند؟از آقای ……….. هم باید پرسید همان دانشگاهی که در لیست آمارها ودستاوردهای ۸ساله خودتان به آن می بالید کجاست ؟بجز یک نام فربیکارانه چه جیز دیگری وجود دارد؟واقعا خجالت آور است که با اعتقادات مردم چنین بازی می شود.
  پس شاید جای خوشحالی باشد که خداروشکر این واحد تعطیل ودست خیلی ها که از این طریق دنبال نام نشان وفریبکاری بودند روشدودیگر نمی توانند منتی به خاطر تاسیس دانشگاه بر سر مردم بیچاره خشت بگذارند.پس این بار باید بر خلاف تعطیلی رشته پزشکی که که ناراحت کننده است خوشحال بود که این لکه ننگ دروغین پاک شد .

پاسخ

ديدگاه شما:

 • وارد کردن یک نام احباری ولی ایمیل و وب سایت اجباری نیست اما برای اینکه بتوانید از امکان ویرایش نظر پس از ارسال نظر تا 5 دقیقه بهره مند شوید لازم است ایمیلی وارد شود.در صورتی که ایمیلی ندارید بهتر است ایمیل عصر کازرون را تغییر ندهید.
 • عصر کازرون نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند
 • لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • نظر تمامی کاربران برای ما محترم است لذا از کاربران خواهشمندیم در صورت داشتن انتقاد نسبت به کاربر دیگر ، نظر خود را به شکل کاملا محترمانه بیان نمایند.

آخرین عناوین

اعلام جزئیات حکم قاتل دومحیط‌بان هرمزگانی
یک خبر امیدوار کننده
۵۰ درصد پروژه آب‌شیرین‌کن بوشهر وارد مدار تولید شد

تبعیض آشکار دولت سابق و بدقولی دولت فعلی در حق مردم شهرستان کازرون/ مردم آنها را نخواهند بخشید
یک مقام مسئول خبر داد:
ابتلای ۲۵۰ هزار ایرانی به هپاتیت C
سرهنگ علی حقیقت جو خبر داد:
تجلیل از سربازان متاهل پادگان آموزشی ۰۷ ارتش کازرون
رئیس دانشگاه آزاد کازرون:
برای بالا بردن سطح کمی و کیفی آموزشی دانشجویان علوم پزشکی کازرون تلاش بیشتری صورت گیرد
رییس سازمان تامین اجتماعی شهرستان کازرون تشریح کرد
مزایای بخشودگی، شامل کدام دسته از کارفرمایان خواهد شد؟
معاون آموزش متوسطهِ آموزش و پرورش کازرون خبر داد:
کلید خوردن پروژه مهر ۹۵ در آموزش و پرورش کازرون
محمودرضا پولادی
متأسفم برای کسانی که تمام اعتبار و آبروی کازرون را به بازی گرفتند

شکایت جنجالی شورای شهر کازرون از برنامه مردم چی میگن شبکه ۳
حسن یاسین راد
کدام قانون؟ کدام حجاب؟ کازرون هم…
همزمان با سراسر کشور، ماراتن کنکور در کازرون برگزار شد
بیشترین و کمترین آمار داوطلبان کنکور ۹۵ مربوط به کدام گروه ها بود؟

اذعان فرمانده پلیس راه فارس بر شدت تصادفات در جاده های بوشهر، کازرون، شیراز و قائمیه
امام جمعه موقت کازرون:
شهرستان کازرون در بحث تأمین تأسیسات برای عزیزان معلول، عقب افتاده است

مامور پلیس وظیفه شناس کازرون در درگیری با اشرار به شهادت رسید
قابل توجه شهردار و شورای شهر کازرون
اقدام جالب شهرداری بوشهر جهت زیبایی و معطرشدن خیابانها
امام‌ جمعه‌ کازرون در نشست هم اندیشی حل مشکلات فرهنگی عنوان کرد:
ما با شادی‌ و سرور مردم مخالف نیستیم، اما…

ورود نماینده ی کازرون به ماجرای داغ حقوق های نجومی
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کازرون خبر داد
پایان خط شرور و سارق به عنف در چنارشاهیجان
در جمع نمازگزاران عید فطر صورت گرفت:
تجلیل از دانش آموزان کازرونی مقام آور کشوری +عکس