در قالب طرح مفتاح الجنه صورت گرفت

سرکشی از خانواده های مددجویان تحت حمایت شهرستان کازرون با حضور مسئولین

به گزارش سرویس جامعه عصرکازرون؛ پرویز شفیعی مدیر کمیته امداد شهرستان کازرون با اعلام این خبر گفت: در راستای  اجرای طرح مفتاح الجنه (سرکشی از خانواده های تحت حمایت و ایتام) حجت الاسلام محمد خرسند امام جمعه و تعدادی از مسئولین شهرستان کازرون به منظور دیدار و دلجویی از خانواده های ایتام و مددجوی تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) سرکشی نمودند.

این برنامه که در طول سال بویژه در ایام ماه مبارک رمضان صورت می گیرد با حضور مسئولین، خیرین و حامیان طرح اکرام از منازل مددجویان سرکشی و مسائل و مشکلات آنان بررسی و پیگیری می شود.

شفیعی اظهار داشت: بهترین روش شناسایی مشکلات مددجویان سرکشی و دیدار چهره به چهره در منزل است که علاوه بر حفظ شأن و منزلت خانواده ها، آنان مسائل و مشکلات خود را از نزدیک و در یک جو صمیمی با مسئولین بیان می نمایند.

مدیر کمیته امداد شهرستان کازرون افزود :در طی ماه مبارک رمضان  از ۳۰ خانواده دارای مشکلات حاد و فوریتی سرکشی و نیازهای آنان شناسایی که با کمک مسئولین و خیرین رفع مشکل شده است.

وی خاطر نشان کرد : بیشترین مشکلات مددجویان را نداشتن مسکن، بیماری، کمبود وسایل و امکانات زندگی و رفاهی و … برشمرد و از افراد متمکن و نیکوکار درخواست کرد که در این زمینه نیازمندان را یاری و مساعدت نمایند.

komite emdad kazeroon-tarhe meftah o jannah (2) komite emdad kazeroon-tarhe meftah o jannah (1)

منبع: روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کازرون

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون