رییس جدید آموزش و پرورش کازرون منصوب شد

به گزارش عصر کازرون، علی عسکر جمشیدی در آیین تکریم رییس و سرپرست سابق اموزش و پرورش کازرون و معارفه رییس جدید این اداره گفت: عظمت آموزش و پرورش به اندازه ای است که در تصمیم گیری آن تنها یک فرد نقش ندارد و باید از همه ظرفیت های درونی و بیرونی این نهاد برای دستیابی به اهداف مورد نظر استفاده کرد.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس  با تاکید بر اینکه نظام تعلیم وتربیت باید اولویت اول همه مسئولین باشد ،توجه به معلمین را یکی از این ظرفیت ها برشمرد و گفت: ما در مسیر حرکت به سمت دستیابی به اهداف قرار نداریم ، چرا که معلمین اولویت اول ما نیستند .

وی گفت: در حوزه آموزشی و پرورشی معلمین باید چرایی آموزش و پرورش را به نسل جوان بیاموزند و باید تلاش شود تا دین را با رایحه بهشتی به دانش آموزان آموزش داد .

جمشیدی تاکید کرد : آموزش و پرورش محل جولان یک تفکر و فرد نیست و تصمیم هر مدیری باید مبتنی بر یافته های پژوهشی باشد ، چرا که اگر غیر از این باشد هزینه های زیادی بر دوش نظام تعلیم و تربیت  وارد می شود.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس در توصیه به همکاران ،گفت: در حوزه تعلیم و تربیت دانش آموزان باید این معیار را در نظر داشته باشیم که جاذبه در حد اعلی و دافعه در حد ضرورت، و در برخورد با مراجعین نیز باید نگاه ارباب رجوعی باشد که در  آموزش و پرورش این مهم مورد توجه ویژه است.

خاطر نشان میشود: درپایان این مراسم ضمن تقدیر از آقایان کاظم عباسی و عبدالرضا یزدانی رییس و سرپرست سابق اداره آموزش و پرورش کازرون،  امیرحسین جمشیدی به سمت رییس جدید این اداره منصوب شد

جمشیدی پیش از این به عنوان کارشناس مسوول سنجش  و ارزشیابی این اداره مشغول به فعالیت  بوده است.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون