رکاب زنی خانوادگی از مشهد تا کازرون+عکس

به گزارش عصر کازرون، عصر چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ بیست و ششم کازرون میزبان خانواده دوچرخه سوار منصوریان بود و دوچرخه سواران کازرونی به استقبال آنها رفتند.

به نقل از روابط عمومی هیئت دوچرخه سواری کازرون، خانواده منصوریان که به همراه فرزند خردسالشان، فروردین ماه سال جاری از مشهد سفر خود را آغاز کردند، پس از گذشتن از استان ها و شهرهای مختلف و گذراندن چندین هزار کیلومتر وارد کازرون شدند و با استقبال و اسکورت دوچرخه سواران و دوستداران محیط زیست به اقامتگاهی که از قبل تدارک دیده شده بود هدایت شدند.

شعار این خانواده آب، خاک و زمین پاک برای نسل های آینده است و اذعان داشتند که دلیل اینکه کودک خردسال خود را در این سفر با دوچرخه بهمراه دارند این است که تلاش داریم تا برای زندگی آینده فرزندمان زمین پاک را اهدا کنیم و مواظب محیط زیست برای نسل های آینده باشیم و با این کار استفاده از وسایل نقلیه موتوری را به چالش بکشیم.

شامگاه بیست و شش دی ماه نیز بانوان فعال و مهمان نواز کازرونی سنگ تمام گذاشته و با گل و شیرینی به دیدار این خانواده آمدند و آنطور که در فرهنگ شهروندان کازرونی ست از این خانواده مهمان نوازی کردند و به گرمی به آنها محبت کردند. آنچنان که مهمانان ما اذعان داشتند که در هیچ شهر و جایی اینچنین باشکوه مورد استقبال قرار نگرفته و لطف و عنایت شهروندان کازرونی را مثال زدنی عنوان کردند و سپاسگزار این همه محبت همشهریان شدند.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون