فرمانده مرکز آموزشی 07 ارتش کازرون عنوان کرد:

برای نخستین بار درحال برنامه ریزی برگزاری یادواره شهدای نیروی زمینی در بوشهر هستیم

به گزارش سرویس فرهنگ عصر کازرون؛ فرمانده مرکز آموزشی ۰۷ نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر درشهرستان کازرون استان فارس گفت: همه ما وظیفه داریم از عزت، کرامت و امنیتی که شهیدان بانثار جان خود برای میهن به ارمغان آوردند، دفاع و پاسداری کنیم.

امیر سرتیپ دوم محمد عسکری روزچهارشنبه درگفت وگو با ایرنا درگناوه افزود: شهدای والامقام در دوران دفاع مقدس باتاسی از سرور وسالار شهیدان و با تبعیت از بنیانگذار جمهوری اسلامی (ره) با ایثار وفداکاری عزت، اقتدار وامنیت برای ما به میراث گذاشتند.

فرمانده مرکز آموزشی نیروی زمینی ۰۷ کازرون فارس افزود: تکریم وپاسداشت شهدا از وظایف ماست و در سال گذشته برای نخستین بار یادواره شهدای ارتش نیروی زمینی درشهرستان کازرون را برگزار کردیم که با استقبال کم نظیر خانواده های معظم شهدا و مردم مواجه و درمحافل خبری و اجتماعی نیز بازتاب خیلی خوبی داشت.

وی گفت: برای نخستین بار درحال برنامه ریزی برگزاری یادواره شهدای نیروی زمینی در بوشهر هستیم که مقدمات آن آغاز شده و به محض آماده شدن زمان برگزاری آن به اطلاع عموم رسانده خواهد شد.

عسکری بیان کرد: نیروی زمینی ارتش استان بوشهر تحت سرپرستی مرکز آموزشی ۰۷ نیروی زمینی شهرستان کازرون فارس است و سالانه به صورت ادواری از تعدادی خانواده های مکرم شهدای ارتش در مرکز وشهرهای این استان سرکشی می کند.

وی اظهار کرد: مرکز آموزشی ۰۷ شهرستان کازرون فارس مشمولان نظام وظیفه در استانهای همجوار بوشهر، فارس، اصفهان وکهگیلویه و بویر احمد را سازماندهی و تحت آموزش قرار می دهد.

فرمانده مرکزآموزشی ۰۷ نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران که به همراه هیاتی به شهرستان گناوه سفر و به همراه مسوولان بنیاد شهید وامور ایثارگران از تعدادی خانواده های شهدای این منطقه دیدار کرد.

شهرستان گناوه درشمال استان بوشهر ۲۱۲ شهید تقدیم میهن و انقلاب کرده است.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون