دهه کازرون با حضور مقامات کشوری برگزار می شود

به گزارش عصر کازرون، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان کازرون روز پنج شنبه مورخ ٨/٩/٩٧ با حضورحجت الاسلام و المسلمین محمد خرسند امام جمعه کازرون، دکتر داریوش دهقان فرماندار و سایر اعضای شورای فرهنگ عمومی این شهرستان در دفتر امام جمعه کازرون برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه علی مرحمتی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان به بیان مصوبات جلسه قبل پرداخت و از همه اعضای شورای فرهنگ عمومی خواست تا به طور جدی مصوبات شورا را مورد توجه داشته و جامه عمل بپوشند. 

در این جلسه حجت الاسلام محمد خرسند امام جمعه کازرون با تأکید بر لزوم حضور و همکاری همه مردم و دستگاه ها در برگزاری هر چه بهتر برنامه های دهه فجر امسال گفت: با توجه به گذشت حدود  چهل سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، برگزاری جشن انقلاب امسال نسبت به سالهای  گذشته از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد.

وی با اشاره به مناسبت های مرتبط با کازرون در دی ماه افزود: از اواخر آذرماه تا نهم دی ماه چند مناسبت مهم منتسب به کازرون داریم از جمله می توان به ٣٠ آذرماه سالروز مبارزه کازرونی ها با نیروهای انگلیس به فرماندهی ناصر دیوان کازرونی اشاره کرد.

خرسند با اشاره به نامگذاری ۴ دی ماه با عنوان روز کازرون اضافه کرد: سالروز عملیات کربلای ۴ و ۵ از دیگر مناسبت های مهم دی ماه  است که حدود ١۶٠ نفر از رزمندگان دلاور کازرونی به درجه رفیع شهادت نائل  گشتند .

امام جمعه کازرون از اقدامات مهم دهه فرهنگی کازرون را برگزاری یادواره ١٣٠٠ شهید سرافراز شهرستان عنوان نمود و بیان داشت: این مراسم در روز پنج شنبه ۶ دیماه با سخنرانی یکی از مقامات عالی رتبه کشور برگزار خواهد شد.

داریوش دهقان فرماندار کازرون، نیز در این جلسه تشکیل کمیته های زیرمجموعه جهت برگزاری هر چه بهتر مراسم ها در دهه فجر و دهه فرهنگی کازرون را لازم دانست و اذعان داشت: در دهه مبارک فجر امسال مدیران ادارات حضور و فعالیت ویژه ای خواهند داشت. 

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون