دستگیری ۴ سارق در کازرون

به گزارش عصر کازرون، سرهنگ محمدعبادی نژاد فرمانده انتظامی شهرستان کازرون بیان کرد: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی ویژه دستگیری سارقان در این شهرستان و سرقت‌های متعدد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرارگرفت.

وی تصریح کرد: با تلاش شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی ماموران موفق به کشف ۲دستگاه خودرو و کشف ۱دستگاه موتورسیکلت سرقتی شدند که ۱۱دستگاه خودرو و ۲۲دستگاه موتورسیکلت متخلف توقیف وبه پارکینگ انتقال داده شد.

عبادی نژاد ادامه داد: ۶ فقره سرقت تجهیزات و لوازم درون خودرو را کشف و در این رابطه ۴ سارق دستگیر و با تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون با ییان اینکه تحقیقات ازسارقان برای کشف سرقت‌های احتمالی ادامه دارد و اموال کشف شده ازسارقان با صورت جلسه تحویل مالباختگان شد، افزود: از مسافران و شهروندان گرامی در خواست می‌شود برای پیشگیری ازسرقت اموال خود بیشتر مراقب باشند و خودرو‌های خود را در جا‌های خلوت و تاریک پارک نکنند، هشدار‌های پلیس راجدی بگیرند و در صورت مشاهده هرگونه فعالیت افراد مخل نظم وامنیت و سارق مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون