دستگیری ۳۱ نفر از عوامل اصلی اغتشاش در کازرون

به گزارش عصر کازرون، به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری ۳۱ نفر از سردسته‌ها و عاملان اصلی اغتشاش‌های اخیر در شهرستان کازرون خبر داد.

سردار رهام‌بخش حبیبی اظهار داشت: تعدادی از مخلان نظم و امنیت عمومی با سوء استفاده از اعتراض‌های مردمی در خصوص طرح سهمیه بندی بنزین، اقدام به آتش زدن اموال و اماکن عمومی و دولتی کردند که شناسایی و دستگیری آن‌ها به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی شهرستان کازرون قرار گرفت.

سردار حبیبی بیان کرد: ماموران پس از انجام یک سری کار‌های تخصصی و اطلاعاتی، موفق شدند ۳۱ نفر از سردسته‌ها و عاملان اصلی این اغتشاش‌ها را شناسایی و در عملیات‌های جداگانه دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان از معرفی متهمان به دستگاه قضائی تا رسیدن به مجازات خود خبر داد و گفت: همکاری مردم با پلیس در معرفی و دستگیری اشرار و اغتشاشگران جای قدردانی دارد.

فرمانده انتظامی استان تاکید کرد: نیروی انتظامی با هرگونه آشوب و اغتشاش برخورد قاطع و قانونی می‌کند و افرادی که امنیت و آرامش شهروندان را خدشه دار و اموال عمومی را تخریب و غارت کنند تحت تعقیب قضائی و پلیس قرار خواهند گرفت.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون