در مجمع سالانه پتروشیمی کازرون چه گذشت؟

به گزارش عصر کازرون، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی کازرون (سهامی عام) برای سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۷ پیرو آگهی دعوت منتشره در روزنامه‌ های اطلاعات و خبر جنوب مورخ ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، در ساعت ۱۰ روز دوشنبه مورخ ۱۶/۰۲/۱۳۹۸ با حضور اکثریت سهامداران و یا نمایندگان ایشان (به شرح فهرست پیوست)، اعضاء هیات مدیره و مدیرعامل شرکت، حسابرس و بازرس قانونی و نماینده سازمان بورس در محل ساختمان شماره ۲ بازرگانی پتروشیمی واقع در تهران، خیابان آفریقا پایین تر از چهارراه جهان کودک بعد از همت نبش خیابان نهم پلاک ۳۸ طبقه هشتم تشکیل شد.
پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا… مجید و خیر مقدم به حاضرین و اعلام رسمیت جلسه، با رعایت ماده ۱۰۱ قانون تجارت هیات رئیسه مجمع به شرح زیر انتخاب شدند:
در مجمع کازرون چه گذشت
سپس دستور جلسه توسط منشی جلسه به شرح زیر قرائت شد:
در مجمع کازرون چه گذشت
در راستای دستور جلسه، گزارش هیات مدیره به سمع و نظر سهامداران رسید.
سپس گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت قرائت و پس از بحث و تبادل نظر پیرامون گزارشات مذکور و با توجه به تکالیف و رهنمودهای مندرج در صورت خلاصه مذاکرات مجمع، طبق ماده ۱۰۵ لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت تصمیماتی به شرح ذیل به اتفاق آراء اتخاذ گردید.
در مجمع کازرون چه گذشت
همچنین اعضای حقوقی هیات مدیره به مدت دو سال از تاریخ مجمع به شرح ذیل انتخاب شدند:
در مجمع کازرون چه گذشت
کلیه اعضای هیات مدیره و بازرسان بدینوسیله اقرار می‌نمایند که دارای سوء پیشینه کیفری نبوده و ممنوعیت های مندرج در اصل ۱۴۱ قانون اساسی و مواد ۱۱۱ و ۱۴۷ لایحه اصلاحی قانون تجارت مشمول هریک از اعضا هیات مدیره و بازرسان نیست.
در مجمع کازرون چه گذشت
کلیه بازرسان اعم از اصلی و علی البدل تعهد و اقرار می نمایند که دارای سوء پیشینه کیفری نبوده و ممنوعیت های مندرج در اصل ۱۴۱ قانون اساسی و مواد ۱۱۱و ۱۴۷ لایحه اصلاحی قانون تجارت مشمول هیچ یک از بازرسان نیستند.
در پایان، مجمع به آقایان اسماعیل محمودی وکالت با حق توکیل به غیر داد تا ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکتهای تهران نسبت به ثبت صورتجلسه و پرداخت حق الثبت و امضاء ذیل دفاتر اقدام نماید.
منبع: بورس نیوز
نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون