در صدد هستیم هندبال کشور را به نقطه ایده آل برسانیم

به گزارش عصر کازرون، علیرضا پاکدل در آیین تجلیل از ملی پوشان و پیشکسوتان ورزش هندبال شهرستان کازرون بیان داشت: در صدد هستم با تدوین برنامه های مناسب در سال ۹۸ هندبال کشور را به نقطه ایده آل برسانیم.


وی، با اشاره به ضرورت استفاده از مربیان استعدادیاب هندبال در استان ها گفت: امیدواریم با کمک این مربیان بتوانیم هندبال ایران را در زمره چهار تیم آسیایی برتر مطرح کنیم و کشورمان را در این رشته ورزشی به جایگاه واقعی آن برسانیم.
رئیس فدارسیون هندبال در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: فارس جزو استان های هندبال خیز کشور و دارای استعدادها و قابلیت های خوبی در این رشته ورزشی است به گونه ای که تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان این استان قهرمان غرب آسیا شد، تیم هندبال بانوان کازرون به لیگ برتر راه یافت و تیم نیروی زمینی مردان کازرون نیز مقام چهارم لیگ برتر را کسب کرد.
پاکدل ادامه داد: با توجه به اینکه هم اینک استان فارس، سه نماینده بانوان و آقایان در رشته هندبال دارد باید با همکاری مسئولان ذی ربط در این استان بتوانیم زمینه پویایی و پیشرفت هر چه بیشتر هندبال را در فارس مهیا کنیم.


وی اضافه کرد بازی های لیگ برتر هندبال کشور از نیمه دوم شهریور ماه ۹۸ آغاز می شود.
محمد رضا نکویی بخش، رئیس هیات هندبال شهرستان کازرون هم در این آیین گفت: با همت خیران حوزه ورزش، خانه پیشکسوتان هندبال به زودی در این شهرستان احداث خواهد شد.
در ادامه این آیین از ملی پوشان کازرونی رشته هندبال، تیم های هندبال شهرستان کازرون در رده های سنی مختلف،
شماری از مربیان، پیشکسوتان و خیرانی که با هیات هندبال این شهرستان همکاری دارند با اهدای لوح و تندیس تجلیل شد.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون