درخواست ویژه امام‌جمعه‌موقت کازرون از دادستان چه بود؟

به گزارش سرویس فرهنگ عصرکازرون؛ حجت‌الاسلام محمود صحرایی در خطبه‌های نماز جمعه امروز این شهر اظهار داشت: تقوای سیاسی اجر و پاداش بیشتری نسبت به تقوای فردی دارد اگرچه تقوای فردی زیربنای تقوای سیاسی است.

امام‌جمعه موقت کازرون با اشاره به بیست‌ویکم تیر روز حجاب و عفاف گفت: این روزی است که مردم ایران با حمله وحشیانه و جنایت‌کارانه رضاشاه بین دو تا ۵ هزار نفر شهید راه حجاب دادند.

صحرایی از بزرگ‌ترین آسیب‌های فرهنگی و اخلاقی و اجتماعی را بدحجابی و کشف حجاب دانست و بیان کرد: بدحجابی عامل آسیب‌های بزرگ‌تری می‌شود و تا ریشه‌های این معضل شناخته نشود امکان درمان آن نیست.

sahraei200وی در ادامه یکی از بزرگ‌ترین ریشه‌های بدحجابی در جامعه را اقتصاد و درآمد حرام دانست و گفت: درآمد حرام رفتارهای حرام به‌دنبال دارد.

صحرایی تصریح کرد: در مسأله بدحجابی باید حساسیت‌ها بیشتر شود و این علامت آسیب‌های جدی‌تری است که باید کارشناسانه ریشه و عوامل اصلی که باعث بدحجابی می‌شود را شناخت و درمان کرد.

امام‌جمعه موقت کازرون با اشاره به تخریب قبرستان بقیع توسط وهابیت بیان کرد: وهابیت میوه تلخ شجره خبیث‌ انگلیس بوده که با دستان پلید خود آن را به اسلام پیوند زده است.

صحرایی بیان کرد: داعش نماد وهابیت است و وحشی‌ترین گروه قرن محسوب می‌شود که در طول تاریخ افکار زشت و نازیبا و برخوردهای وحشیانه‌ای را به مرحله اجرا گذاشته‌اند.

صحرایی گفت: در برخی از جوامع بعضی افراد تحت تأثیر شبهات قرار می‌گیرند و جذب این گروهک خبیث می‌شوند.

وی تصریح کرد: یکی از روستاهای خوب و متدین ما با شبهات دچار آسیب شده که به‌یقین برخورد شده و از دادستان به جد می‌خواهیم که این مسأله را به‌صورت ویژه رسیدگی کند.

امام‌جمعه موقت کازرون با بیان اینکه تاکنون در کازرون مرکز تخصصی قرآن‌کریم نداشته‌ایم، گفت: با همکاری امام‌جمعه و حوزه علمیه در حال اقدام ایجاد مرکز تخصص آموزش‌ها و پژوهش‌های قرآن کریم در خیابان ۲۲ بهمن در همین تابستان هستیم./  خبرگزاری فارس

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون