عصر کازرون : درخواست ویژه امام‌جمعه‌موقت کازرون از دادستان چه بود؟
دوشنبه, ۲۹ مرداد


تاريخ انتشار: ۱۹ تیر ۹۵
[print-me target="#single"]

حجت‌الاسلام محمود صحرایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ی کازرون اظهار داشت: تقوای سیاسی اجر و پاداش بیشتری نسبت به تقوای فردی دارد اگرچه تقوای فردی زیربنای تقوای سیاسی است و …

به گزارش سرویس فرهنگ عصرکازرون؛ حجت‌الاسلام محمود صحرایی در خطبه‌های نماز جمعه امروز این شهر اظهار داشت: تقوای سیاسی اجر و پاداش بیشتری نسبت به تقوای فردی دارد اگرچه تقوای فردی زیربنای تقوای سیاسی است.

امام‌جمعه موقت کازرون با اشاره به بیست‌ویکم تیر روز حجاب و عفاف گفت: این روزی است که مردم ایران با حمله وحشیانه و جنایت‌کارانه رضاشاه بین دو تا ۵ هزار نفر شهید راه حجاب دادند.

صحرایی از بزرگ‌ترین آسیب‌های فرهنگی و اخلاقی و اجتماعی را بدحجابی و کشف حجاب دانست و بیان کرد: بدحجابی عامل آسیب‌های بزرگ‌تری می‌شود و تا ریشه‌های این معضل شناخته نشود امکان درمان آن نیست.

sahraei200وی در ادامه یکی از بزرگ‌ترین ریشه‌های بدحجابی در جامعه را اقتصاد و درآمد حرام دانست و گفت: درآمد حرام رفتارهای حرام به‌دنبال دارد.

صحرایی تصریح کرد: در مسأله بدحجابی باید حساسیت‌ها بیشتر شود و این علامت آسیب‌های جدی‌تری است که باید کارشناسانه ریشه و عوامل اصلی که باعث بدحجابی می‌شود را شناخت و درمان کرد.

امام‌جمعه موقت کازرون با اشاره به تخریب قبرستان بقیع توسط وهابیت بیان کرد: وهابیت میوه تلخ شجره خبیث‌ انگلیس بوده که با دستان پلید خود آن را به اسلام پیوند زده است.

صحرایی بیان کرد: داعش نماد وهابیت است و وحشی‌ترین گروه قرن محسوب می‌شود که در طول تاریخ افکار زشت و نازیبا و برخوردهای وحشیانه‌ای را به مرحله اجرا گذاشته‌اند.

صحرایی گفت: در برخی از جوامع بعضی افراد تحت تأثیر شبهات قرار می‌گیرند و جذب این گروهک خبیث می‌شوند.

وی تصریح کرد: یکی از روستاهای خوب و متدین ما با شبهات دچار آسیب شده که به‌یقین برخورد شده و از دادستان به جد می‌خواهیم که این مسأله را به‌صورت ویژه رسیدگی کند.

امام‌جمعه موقت کازرون با بیان اینکه تاکنون در کازرون مرکز تخصصی قرآن‌کریم نداشته‌ایم، گفت: با همکاری امام‌جمعه و حوزه علمیه در حال اقدام ایجاد مرکز تخصص آموزش‌ها و پژوهش‌های قرآن کریم در خیابان ۲۲ بهمن در همین تابستان هستیم./  خبرگزاری فارس
ديدگاه هاي کاربران

پاسخ

ديدگاه شما:

آخرین عناوین

تصادف مرگ بار در محور برازجان _ کنارتخته

حضور جوان کازرونی در نشست تجاری ایران – گرجستان+عکس

هشدار،کودکان را در معرض این دود قرار ندهید!

انتشار بلندترین شعر معاصر ایران

تکمیل زیرساخت های گردشگری درمحور جهانی ساسانی فارس

برگشت مرغ صادراتی از کشورهای عربی، شایعه یا واقعیت؟

چگونه عطر خانگی درست کنیم؟

۱۱ دمنوش گیاهی آرامبخش را بشناسید

کلاس هایی که معلم ندارند

نایب قهرمانی پهلوانک های کازرونی در فارس+عکس

احتکار میلیاردی کالاهای اساسی در کازرون

یک کشته در محور ابوالحیات – قائمیه

اهدای عضو به ۶ نفر حیات دوباه بخشید

فارس میزبان جشنواره تابستانه کتاب

بانوی کازرونی قهرمان مسابقه دوچرخه‌سواری فارس

مرجع نظارت بر عملکرد پزشکان در مطب ها کیست؟

آیا اجرای قانون حمایت از کودکان بنیان خانواده را تضعیف می‌کند؟

باورهای غلط در خصوص گرمازدگی و خنک کردن خود

مردم به ریال حقوق می‌گیرند اما به دلار خرج می‌کنند

برخورد پراید و پژو حادثه آفرید