و باز هم افتخاری دیگر برای شهرستان کازرون

درخشش کمیته امداد شهرستان کازرون در جذب حامیان طرح محسنین و ایتام

به گزارش سرویس جامعه عصرکازرون؛ مدید کمیته امداد امام خمینی «ره» شهرستان کازرون اظهار داشت: کمیته امداد شهرستان کازرون با جذب ۷۹۹حامی برای ۸۲۹ فرزند محسنین و ایتام توانست رتبه نخست را در سطح استان فارس کسب کند.

شفیعی اضافه کرد: با توجه به تلاش همکاران واحد اکرام و مدیریت، این کمیته موفق به جذب ۷۹۹ حامی برای ۸۲۹ فرزند در طرح محسنین و ایتام شد، این رقم ۸۰درصد از تعداد ۱۰۰۰ نفری بودند که در سامانه پیامکی ماه عسل شرکت کرده بودند و اطلاعات آنها برای جذب و همکاری در اختیار کمیته امدادکازرون قرار داده شده بود.

shafiei22مدیر کمیته امداد شهرستان کازرون در مورد خبر کسب رتبه نخست جذب حامی گفت: با توجه به الگوی جذب کمکهای مردمی و اعانات در مناسبتهای مختلف جهت ارائه خدمات مطلوب توسط کمیته امداد شهرستان کازرون، این مدیریت از فرصت ماه مبارک رمضان استفاده کرد و بیشترین حامی را در بین مدیریت های شهرستان استان فارس جذب کرد.

وی با بیان جذب ۱۳۸۲ حامی اکرام و محسنین درماه مبارک رمضان گفت: از این تعداد ۹۵ نفر حامی اکرام و ۷۰۴ نفر حامی محسنین که جمعا” ۷۹۹ حامی از حامیانی بودند که خارج از شهرستان کازرون در این امر خداپسندانه مشارکت کردند و تعداد ۵۸۳ نفر از حامیان شهرستان کازرون نیز به حمایت از فرزندان معنوی خود پرداختند.

شفیعی افزود: حامیان نیکوکار و عزیز برای فرزندان طرح محسنین مبلغ ۵۶۰میلیون ریال تعهد ماهیانه دادند که در سال ۶میلیارد و ۷۲۰میلیون ریال تعهد مالی آنها می باشد. و مبلغ ۴۳۷میلیون ریال بابت ایتام جذب شده در این ماه وصول گردید.

وی همچنین حضور گروه‌هایی از شهرستان‌ها و استان تهران ، به مناسبت‌های مختلف برای جذب حامی را برنامه دیگر این نهاد بیان کرد و ادامه داد: در این طرح برقراری ارتباط با کازرونی های مقیم استان های دیگر به منظور جذب حمایت مالی آنها از ایتام کازرونی تعریف شده است.

شایان ذکراست پس ازکازرون زرین دشت با جذب ۴۲۴حامی (۶۹درصد) و آباده طشک با جذب ۲۳۰ حامی (۵۸ درصد) رتبه های بعدی در استان را به خود اختصاص دادند.

تهیه و ارسال خبر: شهریار تقدم

 منبع: روابط عمومی کمیته امداد شهرستان کازرون

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون