دختران کازرونی قهرمان کشور شدند+عکس

به گزارش عصر کازرون ، تیم هندبال دختران مقطع متوسطه یک کازرون (آموزشگاه صدیقه کبری روستای مهرنجان) به مقام قهرمانی کشور رسید. بیست و نهمین دوره مسابقات هندبال آموزشگاه های مقطع متوسطه اول دختران کشور با حضور ۲۶ تیم از استان های مختلف از تاریخ ۸ مرداد ۱۳۹۷ در شهر همدان آغاز شد. تیم هندبال دختران صدیقه کبری روستای مهرنجان کازرون، بعد از قهرمانی در مسابقات مدارس این شهر و استان، به عنوان نماینده استان فارس در مسابقات کشوری که به میزبانی همدان برگزار شد، حضور یافت.
این مسابقات با حضور ۲۶ تیم از سراسر کشور برگزار شد، که تیم هندبال دبیرستان صدیقه کبری با شایستگی فراوان پس از طی کردن مراحل مقدماتی و با غلبه بر استان های تهران، خراسان، آذربایجان و … به فینال مسابقات راه یافت.
در مسابقه فینال شیردختران کازرونی موفق شدند تیم قدرتمند اصفهان را با نتیجه ۱۷ بر ۱۶ شکست دهند و قهرمانی کشور را با شایستگی هر چه تمام تر نصیب خود کردند.
گفتنی است سیده لیلا حسینی به عنوان فنی ترین بازیکن انتخاب شد و سیده ام البنین حسینی عنوان خانم گل مسابقات را به خود اختصاص داد.
اسامی بازیکنان تیم هندبال صدیقه کبری شهرستان کازرون:
سیده لیلا حسینی، سیده ام البنین حسینی، زیبا رضازاده، سیده اسما حسینی، نگار بذرافشان، مرضیه اسکندری، مریم دهقانفر، ملیکا محمدی، ستایش اخوت، معصومه قنبری، سارا ابراهیمی و معصومه شکوهی
مربی: هاجر خواجه زاده
سرپرست: فرزانه رحیمی
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون