محمدمهدی اسدزاده

خطر را جدی بگیرید

با پیروزی انقلاب، دشمن حربه های متفاوتی برای کند کردن روند انقلاب اسلامی در جهان به خصوص در کشورهای اسلامی و از همه مهم تر در داخل ایران به کار برده است.

برای این امر از همان ابتدا دو جریان داخلی و خارجی را دنبال نموده است.جریان داخلی به دنبال اختلاف افکنی و ایجاد بدبینی بین نیروهای داخلی و ارزشی و وفادار به نظام و مردم و همچنین فاصله انداختن بین نظام و مردم بوده و هست. اما علی رغم تمام فعالیت هایی که داشته اند نتوانسته اند تا کنون کاری از پیش برند.

در سال ۸۸ با حضور حداکثری و بیش از ۸۰ درصدی مردم در انتخابات ریاست جمهوری که خود رکورد بی سابقه ای در دنیا بود، خط فتنه و ایجاد شبهه در اذهان عمومی را بوجود آوردند. این حرکت باعث شد تا بسیاری از مردم نسبت به دولت و نظام بدبین شوند. از آن پس بود که دشمن خط نفاق جدیدی را در بین نیروهای طرف مقابل جریان فتنه آغاز کرد. خطی که خیلی زود تحت عنوان جریان انحرافی شناسایی و منزوی شد.

تمام این امور با تیزبینی رهبری معظم انقلاب رصد و خیلی زود نقش برآب شدند.

اکنون که بار دیگرمردم ایران به خلق حماسه هفتاد درصدی دست یافته اند، دشمن راه جدیدی را در میان دو جریان طرفدار رئیس جمهور منتخب و کسانی که به رئیس جمهور منتخب رای نداده اند به خصوص جریان نیروهای بسیجی و ارزشی به راه انداخته است.

در طرف طرفداران رئیس جمهور منتخب با ایجاد این ذهنیت که رئیس جمهور منتخب مخالف نظام است، خواهان آزادی بی قید و بند، دوستی با آمریکا و… سعی دارد برخی از کسانی را که به روحانی رای داده اند و از نیروهای ارزشی هستند از همکاری با دولت منتخب باز داردتا بتواند بهتر نیروهای موافق و همسو با خط خود را برای پست ها به سوی دولت رهنمون سازد و دولت منتخب را مجبور سازد تا باور کند که تنها این افراد هستند که با او همکاری می کنند. و دولت را به مقابله بکشاند. هرچند شخصیت روحانی و سوابق او نشان از این دارد که فریب این بازی ها را نخواهد خورد.

اما حضور برخی به عنوان طرفدار و کشف حجاب تحریکی و اجباری دختران حاضر در بین طرفداران، شعارهای ساختارشکنانه و… از این قبیل است.

در سوی مقابل نیز ایجاد فضای یاس و سرخوردگی ، تردید، ترس و … به صورت پیامکی ، ایمیلی، نشریات و …. در دستور کار قرار گرفته است.

لازم است تا تمام نیروهای ارزشی به پیام تبریک مقام معظم رهبری در خصوص حماسه سیاسی ۲۴ خرداد و تبریک به جناب حسن روحانی منتخب ملت ایران برای پست ریاست جمهوری با دقت و بدور از سیاسی نگری نگریسته و نکات مهم آن را برداشت کنند.

گوشه ای پیام مقام معظم رهبری:

۱- اکنون که حماسه‌ی سیاسی و نقطه اوج آن در جمعه‌ی بیست و چهارم خرداد با پیروزی ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی به سرانجام رسیده است، هیجان و التهاب روزها و هفته‌های رقابت، باید جای خود را به همکاری و رفاقت داده و طرفداران نامزدهای رقیب در آزمون بردباری و متانت و دانایی نیز جایگاه شایسته‌ی خود را به دست آورند. هیچ احساسی، چه شادمانی و چه ناشادمانی، نباید کسی را به رفتار و گفتاری دور از شأنِ خردمندی و فرزانگی وادار کند. نگذارید بدخواهان، احساسات مردم را ابزار خواسته‌های پلید خویش کنند. وحدت ملی و رفق و مدارا پشتوانه‌ی امنیت کشور و خنثی‌کننده‌‌ی ترفندهای دشمنان است.

۲- رئیس‌جمهور منتخب، رئیس‌جمهور همه‌‌ی ملت است. همه باید برای دست یافتن به آرمانهای بزرگی که رئیس‌جمهور و همکاران وی در دولت، متعهد و مسئول تحقق آنند، به آنان کمک و با آنان همکاری صمیمانه کنند.

 بر همگان لازم است تا با بصیرت با خط جدید دشمن که در صدد ایجاد تردید، ترس، اختلاف افکنی و سرخوردگی نیروهای ارزشی از سویی و غرب زدگی و بی بند و باری و تقابل و رودررویی با نظام از سویی دیگر است برخورد نمایند و از انتشار پیام ها و ایمیل ها و … که در این راستا هستند بپرهیزند و جامعه را نسبت به این حرکات مسموم آگاه سازند.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون