سایت "صدای پزشکان" ادعا کرد

حمله به پزشک در درمانگاه بالاده کازرون!/چه کسی پاسخگوست؟!

به گزارش عصرکازرون به نقل از صدای پزشکان؛ شب گذشته در درمانگاه بالاده کازرون(فارس) اتفاق تاسفباری افتاده است. چند نفر از اراذل و اوباش که با یکدیگر درگیر شده بودند، به دلیل جراحت سطحی سر یکی از آنها به درمانگاه بالاده مراجعه می کنند.
دکتر س ،پزشک کشیک تمام کارهای پزشکی لازم برای مریض را انجام می دهند. در نهایت نامه ای به بیمارستان (کازرون) می نویسند که در صورت نیاز عکس برداری برای بیمار انجام شود.
همراهان بیمار علی رغم نظر دکتر س، برای ارجاع بیمار  درخواست آمبولانس می کنند. به محض اولین مخالفت دکتر س با اعزام توسط آمبولانس، آنها به دکتر حمله کرده و ایشان را به شدت مورد ضرب و شتم قرار می دهند. به طوریکه بینی دکتر دچار شکستگی و تمام صورت و اطراف چشم و بدن  ایشان دچار کبودی می شود. چند تن از مریضها دکتر س را از دست همراهان بیمار نجات داده و کمک می کنند تا دکتر به پانسیون خود برود.
چند ثانیه بعد همراهان بیمار، به پانسیون دکتر س هم حمله می کنند و با سنگ تمام شیشه ها را شکسته، و خسارات زیادی به پانسیون وارد می کنند.

به گزارش عصرکازرون؛ بایستی این سوال را از متولیان سلامت و امنیت شهرستان کازرون پرسید که وظیفه حراست از درمانگاه‌ها و پرسنل درمانی بر عهده کیست و چه باید کرد تا دیگر شاهد وقوع چنین اتفاقات تلخی در این شهرستان نباشیم؟

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون