واکنش مسئول بسیج دانشجویی دانشگاههای کازرون به سلب تابعیت رهبر بحرین:

جلوی تکثیر و فعالیت فرزندان خمینی را در جهان نمی توانید بگیرید

sahrabanبه گزارش گروه دانشگاه عصرکازرون؛ مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های کازرون در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به تایید حکم سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم توسط امیر بحرین گفت: دشمنان انقلاب اسلامی و خمینی کبیر باید بدانند که  جلوی تکثیر و فعالیت فرزندان خمینی را در اقصی نقاط جهان نمی توانید بگیرید.

وی افزود: انقلاب اسلامی که حضرت امام خمینی آنرا پایه گذاری کرد با دید جهانی بوجود آمده و ذات آن فرهنگی و گفتمانی است و با زور و حذف نیروهای انقلابی خاموش شدنی نیست و امروز در دورترین نقاط جهان می توان گفت خمینی ها تکثیر شده اند و در حال تکثیر هستند.

محمدهادی صحرابان با اشاره به وضعیت بحرین بعداز سلب تابعیت این رهبر انقلابی گفت: رهبر شیعیان و انقلابیون بحرین  نقش کنترلی و هدایتی را ایفا می کرد و حذف وی مخاطرات شدیدی را برای آل خلیفه به دنبال دارد که خشم جوانان انقلابی یمن را کسی نمی تواند خاموش سازد.

وی در ادامه اظهار داشت: در جریانهای انقلابی و دینی ، حذف شخصیتی یا فیزیکی  رهبر حذف نظام دیکتاتوری را بدنبال دارد؛ همچنان که رژیم پهلوی با تبعید امام راحل ، گور حیات رژیم خود را کند و امروز رژیم آل خلیفه  با این اشتباه بزرگ نابودی خود را کلید زده است و سرنوشت خاندان پهلوی برای آل خلیفه به زودی تکرار خواهد شد.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون