تیم هندبال کازرون از رقابت های آسیایی انصراف داد

به گزارش عصر کازرون، در حالیکه قرار بود دو تیم شهرداری کازرون و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان به عنوان نمایندگان ایران راهی رقابتهای جام باشگاه های آسیا شوند به دلیل مشکلات ارزی و مالی از حضور در این دیدارها انصراف دادند.

مراد کرمی رئیس کمیته مسابقات فدراسیون هندبال ضمن تائید این خبر گفت: ما قرار بود در اواسط زمان برگزاری لیگ برتر هندبال، سه هفته را به دلیل حضور دو نماینده ایران در رقابتهای جام باشگاه های آسیا تعطیل کنیم اما با توجه به انصراف نمایندگان کشورمان این تعطیلی دیگر اعمال نمی شود.

وی در خصوص دلیل انصراف نمایندگان ایران از حضور در مسابقات باشگاه های آسیا افزود: قرار بود دو تیم شهرداری کازرون و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان آبان ماه راهی این رقابتها شوند اما به دلیل مشکلات ارزی و مالی از شرکت در این دیدارها انصراف داده اند.

رئیس کمیته مسابقات فدراسیون هندبال خاطرنشان کرد: این دو تیم تنها اعلام آمادگی خود را برای شرکت در مسابقات به کمیته برگزاری اعلام کرده بودند و قرعه کشی دیدارها انجام نشده بنابراین مشکلی از بابت این مسئله برای آنها پیش نمی آید.

وی تصریح کرد: البته نماینده بانوان ایران تا این زمان قرار است در مسابقات جام باشگاه های آسیا شرکت کند. حامی مالی شهید چمران لارستان تاکنون از این تیم حمایت کرده و قرار است این تیم مهرماه راهی این رقابتها شود.

 

منبع: مهر

 

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون