توقیف کالای قاچاق میلیاردی در کازرون

به گزارش عصر کازرون، سرهنگ محمد عبادی نژاد فرمانده انتظامی شهرستان کازرون گفت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران انتظامی این شهرستان در محور چنارشاهیجان به ۴ دستگاه خودرو مشکوک و آن‌ها را برای بررسی بیشتر توقیف کردند.

وی افزود: ماموران موفق شدند در بازرسی از این خودرو‌ها تعداد ۲۰۰ دست رینگ خودرو، ۲ عدد سوپاپ، ۲۰۰ عدد یاتاقان، ۱۰۴ عدد پیستان، ۳۰ عدداسپیک، ۵۰۰ عددبوش خودرو، ۱۷۱ عدد گژنپیین، ۴ دستگاه میل لنگ، ۸ دستگاه سر سیلندر، ۱۰۰ عدد سوزن انژکتور خودرو، ۴۷۳ جفت کفش، ۶۰ سرویس ظرف ۳ تکه و ۱۲ عدد قابلمه چینی به ارزش یک میلیارد و ۵۲۷ میلیون ریال کشف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون تصریح کرد: در این خصوص ۴ نفر قاچاقچی دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ محمدعبادی ن‍ژاد با اشاره به اینکه برابر نظر کارشناسان ارزش اموال مکشوفه یک میلیاردو ۵۲۷ میلیون ریال برآورد شده است، از شهروندان درخواست کرد با توجه به اینکه ورود کالای قاچاق موجب رکود تولید داخلی و کاهش سرمایه گذاری و در نتیجه افزایش بیکاری می‌شود هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص کالای قاچاق را بلافاصله با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

نظرات بینندگان تعداد نظرات بدون دیدگاه

اولین نظر را شما بنویسید و آغاز گر بحث باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مصاحبه
فراتر از کازرون