عصر کازرون : تلاش ما حفظ همدلی و هماهنگی با همه نهادهای شهرستان کازرون است
دوشنبه, ۲۹ مرداد

در گفتگو با فرمانده جدید مرکز آموزش07 ارتش مطرح شد
تاريخ انتشار: ۲۶ آبان ۹۴
[print-me target="#single"]

… تا آنجا که ممکن باشد و به حد اعلاء از وجود همه نیروهای خدوم شهرستان برای پیش برد اهداف عالیه نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران استفاده می کنیم و …

به نام خدا. جناب سرهنگ سلام؛ ضمن تبریک به مناسبت انتصاب جنابعالی به سمت فرماندهی جدید مرکز آموزش ۰۷ ارتش، لطفا خودتان را مختصرا معرفی نمایید؟

haghighatjoo1ج: بسم الله الرحمن الرحیم؛ با سلام به پیشگاه مقدّس حضرت ولی عصر (عج) و درود به ساحت مقدّس شهداء و امام شهداء و عرض سلام به محضر مبارک حضرت امام خامنه ای مدظله: بنده سرهنگ پیاده ستاد؛علی حقیقت جو، متولد ۱۳۴۱/۰۲/۱۵ در توابع شهرستان پاسارگاد هستم. در سال ۱۳۶۲ به استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران در آمدم و به دلیل اوضاع و شرایط جنگی که در آن سالها بر کشور حاکم بود از ابتدای سال ۶۳ به مناطق عملیاتی اعزام شدم. در سمت فرمانده دسته، فرمانده گروهان و فرمانده گردان در مناطق عملیاتی انجام وظیفه نمودم و یک چشم و یک پای خود را نثار نظام و انقلاب کردم. آخرین سمتم به عنوان جانشین و سرپرست تیپ ۳۷ زرهی شیراز بوده و هم اکنون هم در اینجا و در خدمت شما و مردم شریف و فهیم شهرستان کازرون هستم.

س: جناب سرهنگ؛ با توجه به حجم نیروهای جوان و مستعدی که در این مرکز حضور دارند؛ چه برنامه های فرهنگی ای برای این نیروها در نظر دارید؟

ج: دشمن در طول مدت ۸ سال جنگ تحمیلی این واقعیت را دریافت کرد که نمی تواند از طریق جنگ سخت و حمله نظامی کشور ما را تحت سلطه خود بگیرد، به همین دلیل تغییر رویکرد داده و از طریق فرهنگی قصد حمله به مرزهای اعتقادی ما را دارد. با توجه به وضعیت کنونی جامعه، جنگ های روانی و ابزار جدید آن که از طریق شبکه های اجتماعی و به اصطلاح تکنولوژی روز به افکار و عقاید جوانان کشورمان تزریق می شود و متاسفانه تا اندازه ای هم موفق بوده اند، تمام هدف ما می بایست هم پاسداری از مرزهای جغرافیای خاکی کشور، حفاظت و صیانت از مرزهای فرهنگی و اقتصادی و دفاع همه جانبه در برابر تهاجم فرهنگی که به سمت ما می شود باشد. جوانان ما هدف اصلی استکبار در این جنگ هستند و وظیفه ما حفظ و حراست از این جوانان برومند در مقابل این تاخت و تازهای فرهنگی است.

س: در بُعد تعاملات درون شهری با سایر نهادها و سازمان ها چه برنامه ای دارید؟

ج: با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری ( مدظله ) و نامگذاری امسال به عنوان سال” دولت و ملت، همدلی و همزبانی” سعی و تلاش ما همواره حفظ همدلی و هماهنگی با همه نهادهای شهرستان و با مسئولین سازمانهای دولتی و غیردولتی، از جمله امام جمعه محترم، فرماندار، بخشدار، شهرداری، آموزش و پرورش و دانشگاه های شهرستان و … می باشد که تا آنجا که ممکن باشد و به حد اعلاء از وجود همه نیروهای خدوم شهرستان برای پیش برد اهداف عالیه نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران استفاده کنیم و بتوانیم خدمتگزار خوب و امینی در طول مدت خدمت در این یگان باشیم. ان شاء الله … .

 مصاحبه: سعید خسروی

artesh-haghighatjoo

 
ديدگاه هاي کاربران

پاسخ

ديدگاه شما:

آخرین عناوین

تصادف مرگ بار در محور برازجان _ کنارتخته

حضور جوان کازرونی در نشست تجاری ایران – گرجستان+عکس

هشدار،کودکان را در معرض این دود قرار ندهید!

انتشار بلندترین شعر معاصر ایران

تکمیل زیرساخت های گردشگری درمحور جهانی ساسانی فارس

برگشت مرغ صادراتی از کشورهای عربی، شایعه یا واقعیت؟

چگونه عطر خانگی درست کنیم؟

۱۱ دمنوش گیاهی آرامبخش را بشناسید

کلاس هایی که معلم ندارند

نایب قهرمانی پهلوانک های کازرونی در فارس+عکس

احتکار میلیاردی کالاهای اساسی در کازرون

یک کشته در محور ابوالحیات – قائمیه

اهدای عضو به ۶ نفر حیات دوباه بخشید

فارس میزبان جشنواره تابستانه کتاب

بانوی کازرونی قهرمان مسابقه دوچرخه‌سواری فارس

مرجع نظارت بر عملکرد پزشکان در مطب ها کیست؟

آیا اجرای قانون حمایت از کودکان بنیان خانواده را تضعیف می‌کند؟

باورهای غلط در خصوص گرمازدگی و خنک کردن خود

مردم به ریال حقوق می‌گیرند اما به دلار خرج می‌کنند

برخورد پراید و پژو حادثه آفرید